«Soft Skills Workshop-2». Перші враження

КИЇВ – 18 травня 2020 року. Нові реалії – нові проєкти. Нещодавно ми розпочали «Soft Skills Workshop-2» — спеціальну серію курсів, де фахівці різних галузей у форматі інтерактивних онлайн-тренінгів надають всі необхідні інструменти для самовдосконалення. Наразі вже стартував другий модуль проєкту – його учасники працюють над вдосконаленням навичок спілкування. Ми ж поспілкувалися з безпосередніми учасниками першої серії занять та дізналися про їх враження від проєкту. Впродовж тижня Ірина Глущенковасертифікована бізнес-тренерка навчала їх мистецтва емоційного інтелекту – одного з ключових аспектів у комунікаціях.

Ірино, на Вашу думку, в чому полягає цінність такого роду тренінгів прямо зараз?

— Розвиток компетенцій по роботі з емоційною складовою в комунікації завжди був актуальним. Наразі ж, у кризовому контексті, відчутно зростає напруга та інтенсивність емоцій - як в особистій, так і в професійній комунікації. Криза завершиться, а як ми поводилися в її межах – запам'ятається надовго. Тому програми, які допомагають зробити непрості комунікації якіснішими, справді є дуже цінними.

Під час курсу нам вдалося досягнути синергії ефективної структури програми, максимального використання технічних можливостей формату, вмотивованості групи. Як результат - отримали динамічну атмосферу тренінгового залу, як простору для розвитку, хоча й віртуального. Після такого старту точно хочеться продовжувати та робити онлайн-складову навчання ще більш дієвою.

Кілька слів про Ваш модуль?

— Курс складався з роботи над трьома ключовими темами: 1. «Мої ресурси в комунікації». Дослідження особистих ресурсів у комунікації – що до неї маю привнести «Я» та яким при цьому я маю бути; 2. «Архітектура складної розмови»: дослідження складних розмов та інструментів для успішної їх навігації; 3. «Архітектура стосунків»: дослідження особистої зони впливу для побудови якісних стосунків у групах, колективах і спільнотах.

Ваше враження від комунікації з групою?

— Я абсолютно задоволена від взаємодії із нею! Відкритість, залученість та відчуття цінності спільного навчального досвіду — тут, ключові слова!

Порада для читачів

— Пам'ятаймо, що хоча ми й не здатні контролювати процеси, які відбуваються назовні — все ж можемо повною мірою контролювати те, на чому фокусуємо власну увагу та витрачаємо наш час.

Враження учасників від 1 модулю «SoftSkillsWorkshop-2»

Наталія Нагорна, адвокатка

— Зараз на часі ставати емоційно-спритними та починати радіти змінам, отримувати задоволення від життя і роботи. Тренінг виявився корисним як для тих, хто лише розпочинає знайомство з емоційним інтелектом, так і тим, хто часто стикається із конфліктними ситуаціями. Емоційний інтелект потрібно тренувати постійно. Оскільки прийняття, усвідомлення та аналіз емоцій і досвіду складних розмов (а не намагання їх обійти), гнучкість у думках та почуттях дає змогу оптимально реагувати на щоденні ситуації, є ключем до успіху та добробуту. А «самоемпатія» надає можливість краще розуміти себе, зберігати власний ресурс та відновлюватися. 

Ольга Пахомова, адвокатка

— Проведення таких вебінарів у реаліях сьогодення є надактуальним. У час змін, на які ми не впливаємо, які маємо прийняти, - саме в такий момент гостро відчувається потреба в розумінні поточних подій. Необхідно свідомо реагувати на них, робити все залежне від нас. Здається, що значний досвід, впевненість у собі все вирішать, проте випробування нас не оминають. Лише нові знання та досвід вчених, які працюють над невидимими проблемами людини, є незамінною підтримкою за будь-яких обставин.

Участь у вебінарі для мене стала саме такою живою підтримкою в сьогоденні. Завдяки новому досвіду, я розумію і відкриваю для себе нові можливості. І точно впевнена, далі буде! «Soft Skills Worshop» - це круто.

Микола Бляшин, директор АБ Миколи Бляшина

— Постійне навчання і вдосконалення – неодмінна ознака успішної людини та запорука успіху адвоката. Практикум Ірини Глущенкової, організований Асоціацією правників України, щодо комунікації на основі емоційного інтелекту став для мене чудовою нагодою поглибити теоретичні знання у сфері ЕІ. Важливими є і дієві практичні інструменти для керування емоціями та увагою, довірою і вибором позиції в комунікації, які точно варто застосовувати в роботі адвоката і щодня в житті. Приємною несподіванкою була чудова атмосфера на всіх заняттях, яку вміло забезпечили автор та організатори, так, що навіть інколи забували про онлайн формат. Однозначно – рекомендую!

Реєстрація на наступні курси занять в межах «Soft Skills Worshop-2» доступні за посиланнями:

Онлайн-курс з нейроменеджменту: case study від Віктора Комаренка, експерта в галузі нейронаук, співзасновника Beehiveor Academy and R&D Labs, ведучого програми «Дивовижні люди».

Онлайн тренінг «Управління змінами» від Ірини Глущенкової, сертифікованої бізнес-тренерки.

У вас є цікава ідея заходу?