Вибори до рад комітетів: Знайомство з кандидатами, група 2, ч.1

КИЇВ — 27 січня 2020 року. І етап процесу виборів до складу рад комітетів остаточно дійшов до свого завершення — відсьогодні стартувало електронне голосування за кандидатів І групи комітетів. Відтак, ми розпочинаємо знайомство з другою групою — до Вашої уваги представлено перший блок комітетів!

Нагадаємо, що зустріч членів комітетів з кандидатами на посаду членів рад включає в себе: знайомство, спілкування та презентацію програм діяльності на 2020-2021 рр.! З графіком презентацій можна ознайомитися за посиланням. Детальна інформація щодо виборчого процесу — тут.

Комітет з банківського, фінансового та страхового права

Тамара Довгополюк

Довгополюк Тамара Олександрівна. У 2007 році закінчила Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Міжнародне приватне право. У 2008 році закінчила Лондонський університет. LLM Міжнародне комерційне право. Спеціалізація — банківське та фінансове право.

Нині — головний юрисконсульт Відділу правового забезпечення структурного фінансування Управління правового забезпечення проектів, міжнародних операцій та складних угод Юридичного департаменту АТ «АЛЬФА-БАНК» (Україна).

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та

програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Олег Паракуда

Олег Васильович Паракуда, народився 14 листопада 1981 року. У 2005 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Магістр права. У тому ж році закінчив Національний університет Львівська політехніка, економіка і підприємництво. У 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президенті України. Магістр суспільного розвитку.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

Із програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з фармацевтичного права

Олександр Янєв

Янєв Олександр Миколайович, народився 10 серпня 1985 року. У 2009 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Магістр права.

Понад 10 років досвіду юридичної практики. Спеціалізація: фармацевтичне та корпоративне право.

Основний професійний фокус: 1. Юридична підтримка комерційних та маркетингових проєктів, 2. Просування та втілення принципів етичного ведення бізнесу та 3. Співпраця з галузевими та бізнес-асоціаціями.

Головний юрист Teva Ukraine.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права

Олександр Губін

Губін Олександр Тимофійович. У 2005 році закінчив Інститут філології Національного університету імені Тараса Шевченка: спеціаліст філології, перекладач з англійської та арабської мови. У 2011 році з відзнакою закінчив Київський університет права при НАН України.

Експерт у сфері вирішення складних сімейних спорів з залученням декількох юрисдикцій, включаючи Україну. Підтримує партнерські зв'язки з провідними юридичними компаніями країн Європи.

Є співавтором українського розділу низки книг та видань, серед яких «Practical Law – Family Global Guide», опублікованого за підтримки Thompson Reuters та «Міжнародне переміщення дітей. Світовий путівник».

Член Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права каденції 2018-2019 рр. Старший юрист AVELLUM.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Владислав Кисіль

Кисіль Владислав Євгенович, народився 23 січня 1980 року. У 2002 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України. У 2004 році закінчив економічний факультет Харківського національного університету імені В.Каразіна.

Визнаний одним з провідних експертів у правових питаннях будівництва та нерухомості в Україні.

Ключові сфери діяльності: надання повної юридичної підтримки операцій з нерухомістю в Україні та також супровід банківських установ. Має значний досвід у будівельних проєктах, угодах з нерухомістю фінансуванням будівництва. Спеціалізується на питаннях забезпечення зобов'язань.

З 2010 року очолює Комітет права Українського клубу нерухомості. Упродовж 10 років бере активну участь у розробці законодавчих актів, що регулюють питання нерухомості та будівництва. Автором значної кількості відповідних фахових публікацій.

Член Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права каденції 2018-2019 рр. Партнер ЮК KPD Consulting.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Ольга Лепіхіна

Лепіхіна Ольга Петрівна. У 2010 році з відзнакою закінчила Національний Університет «Києво-Могилянська Академія». Магістр права. 

Надає консультації громадянами України та нерезидентами з питань сімейного та спадкового права. Серед напрямів юридичної діяльності: представництво інтересів клієнтів на стадіях досудового врегулювання конфліктів і в порядку судової процедури.

Значну увагу приділяє врегулюванню сімейних правовідносин у договірному порядку.

Крім того, до сфери професійного хобі пані Лепіхіної входить консультування та юридичний супровід у програмах сурогатного материнства.

Бере активну участь у законотворчій діяльності.

Членкиня Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права каденції 2018-2019 рр.

Радниця практики сімейного права юридичної фірми Asters.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олена Сібірцева

Сібірцева Олена Сергіївна. У 2013 році з відзнакою закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Магістр права.

З 2013 по 2019 рр. працювала старшою юристкою АО «S.T. Partners». У 2018 році отримала адвокатське свідоцтво.

З грудня 2019 року  партнерка АО «LexArs». Практикує сімейне та спадкове право.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?