Вибори до рад комітетів: Етап ІІ. Знайомство з кандидатами, ч.4
КИЇВ – 23 січня 2020 року. Останній блок кандидатів до складу рад комітетів І групи: два найактивніших комітети за підсумками каденції 2018-2019 рр.! Детальніше з графіком виборчого процесу можна ознайомитися тут.
Зустріч членів комітетів з кандидатами на посаду членів рад включає в себе: знайомство, спілкування та презентацію програм діяльності на 2020-2021 рр.. З графіком презентацій можна ознайомитися за посиланням.
До Вашої уваги представлено детальні біографії кандидатів та програми розвитку комітетів – все необхідне для вашого свідомого вибору.
Комітет з інтелектуальної власності
Костянтин Зеров
Зеров Костянтин Олександрович, народився 14 лютого 1992 року. В 2014 році закінчив юридичний факультет КНУ імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство». Магістр права. У 2018 році закінчив ЧНУ ім. Б. Хмельницького за освітньою програмою «Приватне право та інтелектуальна власність». Кандидат юридичних наук.
Працює в НДІ Інтелектуальної власності НАПрН України. З 2017 року — асистент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. За період наукової діяльності опублікував понад 25 наукових праць. З 2018 року є очолює юридичний департамент групи компаній KIVI. Займається приватною практикою. Співзасновник ГО «Клуб інтелектуальної власності».
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Тарас Кислий
Кислий Тарас Федорович, народився 18 червня 1978 року. Закінчив юридичний факультет КНУ ім. Т. Г. Шевченка.
Партнер практики ІВ та ТМТ адвокатського об’єднання «Арцінгер», адвокат, арбітр з розгляду доменних спорів за процедурою UDRP та доменних спорів в ccTLD .UA за процедурою UA-DRP Міжнародного центру з арбітражу та медіації ВОІВ (Женева, Швейцарія).
Понад 19 років досвіду юридичної практики в галузі ІВ. Сфера компетенції Тараса охоплює всі аспекти захисту прав ІВ.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Юлія Кольченко
Кольченко Юлія Михайлівна, народилася 22 травня 1976 року. У 2000 році закінчила Інститут інтелектуальної власності. У 2005 році закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, а у 2007 - Університет м. Лунд, Швеція.
У 2005 році отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
З 2019 року - приватно практикуючий адвокат.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Анна Кравчук
Кравчук Анна Василівна, народилася 17 квітня 1983 року. Отримала вищу юридичну та спеціальну освіту в галузі права ІВ КНЕУ та Київського інституту інтелектуальної власності і права.
Практикуючий юрист у сфері інтелектуальної власності з 2002 року. Рекомендований юрист The Legal 500 EMEA 2019-2017 у сфері інтелектуальної власності. Провідний спеціаліст у сфері ІP та ІT за версією «Ukraіnіan Law Fіrms. A Handbook for Foreign Clients» 2016-2018.
Член Ради Комітету з інтелектуальної власності Асоціації правників України каденції 2018-2019 рр.
Спеціалізується з питань договірних правовідносин і захисту прав на інтелектуальну власність, представництві клієнтів у судах, державних і митних органах. Має великий досвід юридичного супроводу угод з інтелектуальною власністю, ІT та Інтернет проектів.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Марія Ортинська
Ортинська Марія Юріївна, народилася 29 жовтня 1984 року. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Правознавство» та Державний інститут інтелектуальної власності за спеціальністю - Керівник установи (структурного підрозділу) з інтелектуальної власності.
З 2007 року очолює Патентно-юридичну компанію IPStyle, адвокатка, патентна повірена.
Спеціалізується на:
- Захисті ІВ в Україні та закордоном;
- Судовому захисті прав ІВ; Боротьба з контрафактом;
- Юридичному аудиті об’єктів ІВ;
- Розробка та впровадження стратегій охорони і захисту прав ІВ;
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Вікторія Сопільняк
Сопільняк Вікторія Юріївна, народилася 29 вересня 1983 року. З відзнакою закінчила КНУ ім. Т. Г. Шевченка та Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Києві, магістр права. Крім того, навчалася в Академії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).
Визнана фахівчиня в Україні у сфері судового захисту прав ІВ. Спеціалізується також в сфері захисту авторських прав, визнання торговельних марок добре відомими, патентів, доменних спорів тощо. Бере активну участь в роботі над вдосконаленням законодавства України в сфері інтелектуальної власності.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Катерина Сопова
Сопова Катерина Андріївна, народилася 6 січня 1983 року. У 2003 році з відзнакою закінчила Національну академію внутрішніх справ України, а у 2007 році - ЗАТ «Інститут інтелектуальної власності і права». Кандидат юридичних наук (доктор філософії у галузі права).
Судова експертка у сфері інтелектуальної власності, патентна повірена України (Офіс судового експерта Катерини Сопової).
Членкиня Ради Комітету з інтелектуальної власності Асоціації правників України каденції 2018-2019 рр. Крім того, членкиня Ради ГО «Клуб інтелектуальної власності» та Громадської ради при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Тетяна Харебава
Харебава Тетяна Борисівна, народилася 21 квітня 1988 року.
У 2010 році закінчила Левіта інститут міжнародного розвитку, у 2011 - КНУ ім. Т. Г. Шевченка, у 2016 році - ВОІВ DLC «IP управління», а у 2018 році - Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Магістр права.
З 2008 року практикує у напрямках інтелектуальної власності, IT-права, антимонопольного та конкурентного права, корпоративного права та у інших галузях права.
Понад 10 років досвіду юридичної практики. Працювала в провідних юридичних фірмах України, розвиваючи практики антимонопольного права, ІВ та ІТ-права. Тривалий час представляла Microsoft та інші міжнародні корпорації з питань ІВ в Україні.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права
Тарас Безпалий
Безпалий Тарас Геннадійович, народився 15 червня 1986 року. У 2007 році з відзнакою в закінчив Академію муніципального управління та здобув кваліфікацію «правознавця».
У 2009 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Основний напрямок – захист у кримінальному процесі. Брав участь у понад ста обшуках, за результатами яких клієнтам було повернуто майно на понад 4 млн. доларів США.
Основна спеціалізація у кримінальній практиці - White Сollar Сrimes (злочини у сфері економічних і службових правопорушень).
11 років досвіду юридичної практики.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Станіслав Борис
Борис Станіслав Анатолійович, народився 1 червня 1988 року. В 2011 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. У грудні 2014 року отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Упродовж чотирьох років розвивав власну адвокатську практику, здійснював захист обвинувачених та представництво потерпілих у злочинах проти власності, у сфері обігу наркотичних засобів та справах проти життя та здоров’я особи. Має значний досвід досудового врегулювання спорів та представництва у судах усіх юрисдикцій.
З 2018 по 2019 рр. працював в АО «Integrites», практика White Collar Crimes.
З травня минулого року керує проектами Практики безпеки бізнесу «Juscutum». Очолює напрямок у сфері захисту бізнесу та протидії рейдерству.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Оксана Дитинко
Дитинко Оксана Володимирівна, народилася 18 вересня 1983 року. В 2006 році з відзнакою закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр права.
Галузі практики:
- Захист у кримінальних справах (службові та економічні злочини).
- Представництво публічних осіб у справах про захист честі, гідності та ділової репутації.
- Цивільні, господарські, корпоративні судові спори.
Професійний досвід: 15 років, з яких 11 років адвокатської практики.
Має значний досвід захисту клієнтів в складних кримінальних справах. Надає правову допомогу незалежно від процесуальної ролі клієнта у таких справах (підозрюваний, обвинувачений, потерпілий, свідок) як під час розслідування, так і на всіх етапах судового розгляду.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Назар Кульчицький
Кульчицький Назар Степанович, народився 18 лютого 1981 року.
Спеціалізується у кримінальному праві та кримінальному процесі. Представляє інтереси юридичних та фізичних осіб у Європейському суді з прав людини. Є національним експертом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Старший викладач факультету правничих наук Національного Університету «Києво-Могилянська академія». Працював Урядовим Уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини. Представляв інтереси держави в Європейському суді з прав людини.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатата програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Дмитро Никифоров
Никифоров Дмитро Олександрович, народився 16 листопада 1990 року. У 2013 році з відзнакою закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».
У 2017 році отримав свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю.
Брав участь у проекті WikiInvestigation. Є співавтором законопроекту про захист викривачів корупції, який вже набув чинності з 1 січня 2020 року.
Директор ТОВ «Юридична фірма Барген».
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Денис Овчаров
Овчаров Денис Геннадійович, народився 25 квітня 1984 року.
Керуючий партнер АО «Овчаров та партнери». Визнаний провідним юристом у 2016 році в галузі кримінального права, а також одним з найкращих юристів у кримінальних справах 2017 року згідно з професійним рейтингом «Лідери ринку. Юридична практика.
П'ятнадцять років юридичного досвіду та вісім років досвіду юридичної практики.
Комплаєнс-офіцер, віцепрезидент Клубу професійних перемовників, акредитований експерт Національної асоціації адвокатів України.
Спеціалізується в питаннях юридичного захисту бізнесу в ході кримінального переслідування, розслідування і внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки, розробки та впровадження антикорупційної політики в компаніях.
Розробник інструкції та тренінги для підприємств з питань поведінки під час перевірок, обшуків, допитів. Автор численних публікацій з безпеки бізнесу.
Автор книги «Обшук-ознака успіху».
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Ярослав Сербін
Сербін Ярослав Вікторович, народився 10 жовтня 1991 року. У 2015 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Переможець Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2019» у номінації «МОЛОДИЙ АДВОКАТ».
Спеціалізується на кримінальному праві та процесі, захисті бізнесу, судовій практиці. 4 роки досвіду юридичної практики, з яких 10 місяців – адвокатської діяльності.
Нині є адвокатом кримінальної практики ARIO LAW FIRM.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Юлія Сидорчук
Народилася 02 серпня 1988 року. У 2011 з відзнакою закінчила ПВНЗ «Європейський університет». Спеціальність - «Правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр», кваліфікація юрист. З 2011 - 2014 рр. навчалася в аспірантурі Національної академії внутрішніх справ.
До 2016 року працювала старшим викладачем кафедри історії та теорії держави і права за сумісництвом в Європейському університеті. З грудня 2019 року - партнер АО «Лєксарс».
Продовжує займатися науковою діяльністю, писати наукові статі, зокрема, на тему захисту прав громадян. Має понад 20 наукових праць.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Сергій Смірнов
Смірнов Сергій Валерійович, 09 грудня 1981 року. Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого та Міжнародний інститут менеджменту.
Спеціалізується на питаннях захисту бізнесу, економічних злочинах, внутрішніх розслідуваннях та судових справах. Супроводжував значну кількість клієнтів на всіх етапах кримінального судочинства. Ці питання охоплюють різні галузі промисловості, включаючи сільськогосподарську, банківську, нерухомість та будівництво, страхову та інші галузі.
Має досвід супроводу найскладніших проектів за участі декількох сторін з різних юрисдикцій.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Андріана Фозекош
Фозекош Андріана Андріївна. Закінчила факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Провідний адвокат з кримінальних справ. Основна спеціалізація – захист лідерів бізнесу та чиновників, в тому числі, в політично мотивованих судових переслідуваннях.
Має суттєвий досвід співпраці з національними та міжнародними правозахисними організаціями та є одним із основних представників компанії в комунікації з іноземними колегами, а також з представниками іноземних та європейських органів влади.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.