Вибори до рад комітетів: Етап ІІ. Знайомство з кандидатами, ч.3

КИЇВ – 22 січня 2020 року. Ми розпочинаємо третій день знайомства з кандидатами до складу рад комітетів каденції 2020-2021 рр.! На черзі блок ІІІ! Детальніше з графіком виборчого процесу можна ознайомитися тут.

Зустріч членів комітетів з кандидатами на посаду членів рад включає в себе: знайомство, спілкування та презентацію програм діяльності на 2020-2021 рр.. З графіком презентацій можна ознайомитися за посиланням.

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Тетяна Відді

Відді Тетяна Валеріївна, народилася 18 лютого 1975 року. Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв. Має понад 20 років правового досвіду, з яких половина – у сфері ЗМІ.

Спеціалізується на: загальній юридичній підтримці діяльності підприємства, інтелектуальній власності, судовому провадженні та вирішенні спорів, господарському, цивільному, трудовому та сімейному праві, супроводі операцій у сфері нерухомості. Має досвід корпоративної реорганізації групи компаній.

Професійну діяльність почала у 1997 році у видавництві ЗАТ «Видавництво «Бліц-Інформ» (журнал «Наталі», газета «Бізнес» інші друковані ЗМІ). Надалі обіймала керівні юридичні посади на різних підприємствах України.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Марія Піллероа Мадан 

Піллероа Мадан Марія Анатоліївна, народилася 18 серпня 1981 року. У 2000 – 2005 рр. навчалася в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію «Магістр права».

З 2015 року є акредитованим ФДМУ корпоративним секретарем. Адвокат з юридичною практикою понад 15 років у сфері авторського права, медіа, реклами і корпоративного права.

Пройшла шлях від юрисконсульта провідних українських телеканалів, в.о. директора юридичного департаменту Українського Медіа Холдингу до представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а з 2018 року започаткувала власну приватну адвокатську практику.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Леся Тарновецька

 

Тарновецька Леся Петрівна, народилася 3 листопада 1982 року. У 2007 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Т.Шевченка, за спеціалізацією: Суд. Прокуратура. Адвокатура. Магістр права.

З 2019 року почала навчання у Національній академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Публічне  управління та адміністрування».

Трудову діяльність розпочала у 2006 році на посаді юрисконсульта. Займала посади юриста, начальника відділу договірної роботи, директора благодійного фонду та помічника-консультанта народного депутата України. У 2012 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з процесуального права

Роман Герасименко

 

Герасименко Роман  Ігорович, народився 8 жовтня 1991 року. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Спеціалізується на питаннях захисту бізнесу в органах судової влади, зокрема, у судах адміністративної та господарської юрисдикції. Має 6 років досвіду юридичної практики, включаючи представництво клієнтів у Верховному Суді та значний досвід представництва клієнтів у спорах. Серед них: стягнення проблемної заборгованості, страхування, податкові питання та широке коло комерційних спорів.

Нині є юристом ЮФ Asters.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Сергій Гришко

 

Гришко Сергій Юрійович, народився 6 вересня 1981 року. У 2003 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У 2007 році отримав ступінь магістра права Лондонського університету королеви Марії у галузі міжнародного і порівняльного вирішення спорів.

У 2008 — 2015 роках координував практику вирішення спорів у київському офісі міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna. З грудня 2015 року — партнер, керівник практики вирішення спорів Redcliffe Partners.

Детальніше ознайомитися з програмою розвитку Комітету можна тут.

Олексій Колток

 

Колток Олексій Іванович, народився 10 серпня 1982 року. У 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за напрямом «Правознавство».

Понад 15 років досвіду юридичної практики у сфері вирішення спорів та захисту інтересів клієнтів у складних судових процесах різних секторів економіки.

Має досвід представництва інтересів національних та міжнародних клієнтів в українських судах усіх рівнів та спеціалізацій, у тому числі у корпоративних спорах, спорах з державними та контролюючими органами та спорах, пов’язаних із стягненням заборгованості, справах про банкрутство та інших справах.

Нині є адвокатом та радником практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ксенія Погружальська              

 

Погружальська Ксенія Валентинівна, народилася 5 січня 1989 року. У 2010 році закінчила Leavitt Institute for International Development, а у 2011 - КНУ ім. Т.Шевченка.

Основна спеціалізація – судові справи щодо оскарження актів Антимонопольного комітету України.

Понад 10 років досвіду представлення інтересів клієнтів у господарських, цивільних та адміністративних судових спорах, справах з питань виконання рішень міжнародних арбітражів та іноземних судів в Україні, а також у транскордонних спорах та міжнародних комерційних арбітражах. 

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Андрій Савчук

 

Савчук Андрій Володимирович, народився 5 січня 1983 року. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка.

17 років досвіду юридичної практики. Спеціалізація: судова практика. З 2010-го року керує практикою вирішення спорів АО Moris Group. 

Один із 20 обраних членів Громадської ради доброчесності, органу, який оцінює, чи відповідають судді та кандидати у судді професійним стандартам етики та доброчесності. Вперше обраний членом Громадської ради доброчесності у 2017 році та переобраний у 2019 році.

Має успішний досвід представництва інтересів клієнтів з банківського, нафтогазового, оборонного, агропромислового секторів, підприємств хімічної галузі в судах України. 

 Член Королівського інституту арбітрів (Лондон, Великобританія) з 2012 року.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

У вас є цікава ідея заходу?