Вибори до рад комітетів: Етап ІІ. Знайомство з кандидатами, ч.3

КИЇВ – 22 січня 2020 року. Ми розпочинаємо третій день знайомства з кандидатами до складу рад комітетів каденції 2020-2021 рр.! На черзі блок ІІІ! Детальніше з графіком виборчого процесу можна ознайомитися тут.

Зустріч членів комітетів з кандидатами на посаду членів рад включає в себе: знайомство, спілкування та презентацію програм діяльності на 2020-2021 рр.. З графіком презентацій можна ознайомитися за посиланням.

Комітет з питань ЗМІ та рекламного права

Тетяна Відді

Відді Тетяна Валеріївна, народилася 18 лютого 1975 року. Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв. Має понад 20 років правового досвіду, з яких половина – у сфері ЗМІ.

Спеціалізується на: загальній юридичній підтримці діяльності підприємства, інтелектуальній власності, судовому провадженні та вирішенні спорів, господарському, цивільному, трудовому та сімейному праві, супроводі операцій у сфері нерухомості. Має досвід корпоративної реорганізації групи компаній.

Професійну діяльність почала у 1997 році у видавництві ЗАТ «Видавництво «Бліц-Інформ» (журнал «Наталі», газета «Бізнес» інші друковані ЗМІ). Надалі обіймала керівні юридичні посади на різних підприємствах України.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Марія Піллероа Мадан 

Піллероа Мадан Марія Анатоліївна, народилася 18 серпня 1981 року. У 2000 – 2005 рр. навчалася в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію «Магістр права».

З 2015 року є акредитованим ФДМУ корпоративним секретарем. Адвокат з юридичною практикою понад 15 років у сфері авторського права, медіа, реклами і корпоративного права.

Пройшла шлях від юрисконсульта провідних українських телеканалів, в.о. директора юридичного департаменту Українського Медіа Холдингу до представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а з 2018 року започаткувала власну приватну адвокатську практику.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Леся Тарновецька

 

Тарновецька Леся Петрівна, народилася 3 листопада 1982 року. У 2007 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Т.Шевченка, за спеціалізацією: Суд. Прокуратура. Адвокатура. Магістр права.

З 2019 року почала навчання у Національній академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Публічне  управління та адміністрування».

Трудову діяльність розпочала у 2006 році на посаді юрисконсульта. Займала посади юриста, начальника відділу договірної роботи, директора благодійного фонду та помічника-консультанта народного депутата України. У 2012 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з процесуального права

Роман Герасименко

 

Герасименко Роман  Ігорович, народився 8 жовтня 1991 року. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Спеціалізується на питаннях захисту бізнесу в органах судової влади, зокрема, у судах адміністративної та господарської юрисдикції. Має 6 років досвіду юридичної практики, включаючи представництво клієнтів у Верховному Суді та значний досвід представництва клієнтів у спорах. Серед них: стягнення проблемної заборгованості, страхування, податкові питання та широке коло комерційних спорів.

Нині є юристом ЮФ Asters.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Сергій Гришко

 

Гришко Сергій Юрійович, народився 6 вересня 1981 року. У 2003 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У 2007 році отримав ступінь магістра права Лондонського університету королеви Марії у галузі міжнародного і порівняльного вирішення спорів.

У 2008 — 2015 роках координував практику вирішення спорів у київському офісі міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna. З грудня 2015 року — партнер, керівник практики вирішення спорів Redcliffe Partners.

Детальніше ознайомитися з програмою розвитку Комітету можна тут.

Олексій Колток

 

Колток Олексій Іванович, народився 10 серпня 1982 року. У 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за напрямом «Правознавство».

Понад 15 років досвіду юридичної практики у сфері вирішення спорів та захисту інтересів клієнтів у складних судових процесах різних секторів економіки.

Має досвід представництва інтересів національних та міжнародних клієнтів в українських судах усіх рівнів та спеціалізацій, у тому числі у корпоративних спорах, спорах з державними та контролюючими органами та спорах, пов’язаних із стягненням заборгованості, справах про банкрутство та інших справах.

Нині є адвокатом та радником практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ксенія Погружальська              

 

Погружальська Ксенія Валентинівна, народилася 5 січня 1989 року. У 2010 році закінчила Leavitt Institute for International Development, а у 2011 - КНУ ім. Т.Шевченка.

Основна спеціалізація – судові справи щодо оскарження актів Антимонопольного комітету України.

Понад 10 років досвіду представлення інтересів клієнтів у господарських, цивільних та адміністративних судових спорах, справах з питань виконання рішень міжнародних арбітражів та іноземних судів в Україні, а також у транскордонних спорах та міжнародних комерційних арбітражах. 

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Андрій Савчук

 

Савчук Андрій Володимирович, народився 5 січня 1983 року. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка.

17 років досвіду юридичної практики. Спеціалізація: судова практика. З 2010-го року керує практикою вирішення спорів АО Moris Group. 

Один із 20 обраних членів Громадської ради доброчесності, органу, який оцінює, чи відповідають судді та кандидати у судді професійним стандартам етики та доброчесності. Вперше обраний членом Громадської ради доброчесності у 2017 році та переобраний у 2019 році.

Має успішний досвід представництва інтересів клієнтів з банківського, нафтогазового, оборонного, агропромислового секторів, підприємств хімічної галузі в судах України. 

 Член Королівського інституту арбітрів (Лондон, Великобританія) з 2012 року.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК