Вибори до рад комітетів: Етап ІІ. Знайомство з кандидатами, ч.2

КИЇВ – 21 січня 2020 року. Паралельно зі стартом 2-ї частини прийому заявок, відучора розпочався ІІ етап виборів. Упродовж двох тижнів ви матимете змогу познайомитися ближче з кандидатами на посади членів рад комітетів. 

Детальніше з графіком виборчого процесу можна ознайомитися тут. І ми продовжуємо знайомити вас з кандидатами на посади членів рад комітетів каденції 2020-2021 рр. Другий блок, три комітети, та ваш майбутній вибір!

Комітет з аграрного права

Олександра Бортман

 

Бортман Олександра Андріївна, народилася 13 вересня 1994 року. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА).

Упродовж 5 років надає правничу допомогу аграрним компаніям у національних судових спорах. У рамках професійної діяльності надавала правничу допомогу у спорах про:

—    визнання недійсними угод про розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених колишнім працівником аграрної компанії з орендодавцями за відсутності погодження таких дій з керівництвом компанії;

—    визнання недійсними договорів емфітевзису та договорів оренди земельних ділянок, укладених під час строку дії інших договорів оренди цих же земельних ділянок;

—    скасування рішень державних реєстраторів та записів про державну реєстрацію прав на земельні ділянки;

—    розірвання та поновлення договорів оренди земельних ділянок.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та

програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Андрій Гевко

 

Гевко Андрій Васильович, народився 21 січня 1991 року. У 2008 році закінчив Віньковецький НВК. У 2013 році закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Працював: помічником юриста в юридичній фірмі «Гвоздій та Оберкович»; юристом у секретаріаті Національної асоціації адвокатів України. З 2014 року - юрисконсульт ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗС «ОККО»), а з 2015 - старший юрист в юридичній фірмі LawWhales. Нині - партнер ЮФ Bargen, яку заснував разом з друзями.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Іван Касинюк

 

Касинюк Іван Васильович, народився 2 листопада 1983 року. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Нині є партнером та очільником практики Міжнародного арбітражу AVELLUM, адвокат.

Провідний юрист у галузі міжнародного арбітражу та агробізнесу. Відомий завдяки багаторічній практиці в міжнародній торгівлі с/г товарами та успішним представництвам клієнтів в англійських арбітражах ГАФТА (GAFTA), ФОСФА (FOSFA), ЛМАА (LMAA), ЛСІА (LCIA).

У період 2018-2019 рр. Іван займав посаду Голови Комітету з Аграрного права АПУ.

Крім того, за ініціативи Івана в складі керівництва Аграрного комітету АПУ, в травні 2020 року в Києві пройде Перша Міжнародна Конференція з аграрного права спільно з Міжнародною асоціацією юристів (IBA).

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Андрій Кохан

 

Кохан Андрій Сергійович, народився 21 березня 1990 року. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Т. Шевченка. У 2011 році отримав ступінь бакалавра, а у 2013 – магістра.

Спеціалізується на земельному праві, нерухомості та будівництві, корпоративному праві & M&A.

Працював в одній з українських юридичних фірм, юридичних підрозділах ряду міжнародних корпорацій, а також в Департаменті земельних ресурсів КМДА. Має більше 8 років юридичного досвіду з фокусом на земельні відносини та питання нерухомості.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Олена Сукманова

 

Сукманова Олена Валеріївна, народилася 11 лютого 1975 року. Закінчила Інститут економіко-правових досліджень НАН України, Міжрегіональну академію управління персоналом та Донецький національний університет, отримавши ступінь магістра. Крім того, Олена - магістр бізнес адміністрування та кандидат юридичних наук.

Очолює практику вирішення судових спорів Sayenko Kharenko. Має більше 20 років професійного досвіду та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів. Спеціалізується на сферах стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів, боротьби з рейдерством, захисту бізнесу та іноземних інвестицій. Має досвід роботи як у бізнес, так і в державному секторі.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з конкуренційного права

Олександр Алексєєнко

 

Алексєєнко Олександр Анатолійович, народвися 24 жовтня 1978 року. У 2001 році з відзнакою закінчив Київський міжнародний університет, юрист-міжнародник і референт-перекладач англійської мови.

З 2004 року і дотепер - посади від юриста до партнера у відомих юридичних фірмах. Визнаний експерт в антимонопольному та конкурентному праві, у праві інтелектуальної власності, а також у трудовому праві. Очільник практики конкурентного права і інтелектуальної власності Юридичної фірми Marchenko Partners.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Олександр Дякулич

 

Дякулич Олександр Олександрович, народився 30 листопада 1986 року. Закінчив Ужгородський національний університет.

До 2010 року – юрист у ТОВ «ЮФ «Нікітченко і Партнери», по 2012 року – юрист у АО «Арцінгер». До 2017 року працював спеціалістом відділу антимонопольного комплаєнсу АТ «Систем Кепітал Менеджмент».  Нині – адвокат, радник АО «Арцінгер».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Олександр Нагорний

 

Нагорний Олександр Михайлович, народився 8 грудня 1968 року. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Т.Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Економіка та бухгалтерський облік» та Ніжинський державний університет імені М.Гоголя за спеціальністю «Фізика та математика».

Спеціалізується з питань антимонопольного, конкурентного та фінансового права. Має досвід роботи у страховому секторі та на ринку фінансових послуг.

Є співавтором ЗУ «Про захист економічної конкуренції» від 2001 р., забезпечував супроводження його прийняття на всіх рівнях органів державної влади. Брав участь у розробці Концепції Конкуренційного процесуального кодексу України, проекту закону про забезпечення доказів у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, Правил розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, Правил проведення перевірок та багатьох інших законів та підзаконних нормативних актів у галузі конкурентного законодавства.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Максим Назаренко

 

Назаренко Максим Олексійович, народився 21 липня 1982 року. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», отримав ступінь спеціаліста права. Післядипломна освіта за спеціальністю конкурентного права ЄС, King’s College London.

Спеціалізується з питань антимонопольного та конкурентного права, консультує з питань корпоративного права та нерухомості. Має значний досвід надання консультацій щодо придбання транснаціональних і національних компаній і створення спільних підприємств, у тому числі одержання дозволів АМКУ на концентрацію. Регулярно консультує клієнтів з різних питань у сфері антимонопольного права: правове регулювання при здійсненні злиттів і поглинань, картельних змов, зловживання монопольним становищем та питання недобросовісної конкуренції.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Вікторія Пташник

 

Пташник Вікторія Юріївна, народилася 1 січня 1983 року. У 2006 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

У Верховній Раді України була зосереджена на удосконаленні антимонопольного та корпоративного законодавства, виступала ініціатором ряду проектів, спрямованих на створення сприятливого бізнес-середовища та покращення інвестиційного клімату в Україні.

Стала автором законопроекту 6746 про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Була ініціатором законопроектів у сфері децентралізації та автором законопроектів, спрямованих на покращення рівня захисту прав ІВ в Україні.

Співпрацювала з членами Єврокомісії, Federal Trade Commission, АПУ, EBA, ACC, РПР, Нотаріальною палатою України, Союзом експертів України.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

Володимир Саєнко

 

Саєнко Володимир Володимирович, народився 15 вересня 1974 року. Практикуючий юрист з 1994 року, має право на адвокатську практику в Україні та штаті Нью-Йорк (США).

Має вчений ступінь кандидата юридичних наук і право на адвокатську практику в Україні та штаті Нью-Йорк (США). Понад 20 років працює в українських і міжнародних юридичних фірмах. Тривалий час був консультантом комітету Верховної Ради України з питань свободи слова і інформації. Спеціалізується на господарському і цивільному праві, зокрема, у питаннях конкуренційного і корпоративного законодавства, придбання підприємств, цінних паперів, іноземних інвестицій.

Є автором ряду наукових та науково-практичних публікацій з питань конкуренційного і корпоративного права, цінних паперів, приватизації, оподаткування та інших актуальних проблем українського законодавства, а також українсько-англійського та російсько-англійського юридичних словників.

Обіймає посаду Радника АПУ з Міжнародних зв’язків (International Relations Officer).

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ігор Свечкар

 

Свечкар Ігор Володимирович, народився 31 серпня 1978 року. У 1997 році закінчив Школу права Університету Утрехт, Нідерланди, міжнародне право. У 1999 році закінчив Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті імені Т.Шевченка, отримав ступінь магістра права.

За 18 років досвіду в антимонопольному та конкуренційному праві розвинув одну з найбільших та найсильніших практик в Україні. Надає консультації клієнтам щодо багатьох аспектів антимонопольного права, серед яких: контроль за концентраціями, узгоджені дії, монополізація та недобросовісна конкуренція.

Бере активну участь у житті професійного товариства антимонопольних юристів та економістів, виступає на семінарах та конференціях, пише статті з антимонопольного права для українських та іноземних видань, виступає ініціатором законодавчих і регуляторних ініціатив у галузі конкуренційного права.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна  за посиланням.

Анастасія Усова

 

Усова Анастасія Андріївна, народилася 13 грудня 1986 року. У 2008 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет, спеціаліст з правознавства зі знанням англійської та французької мов. У 2012 році отримала ступінь магістра з міжнародного та європейського бізнес-права в Університеті м. Страсбурга (Université de Strasbourg). Крім того, отримала стипендію на навчання від Уряду Франції. Вже у 2018 році пройшла післядипломну програму з економічного аналізу в антимонопольному праві Королівського коледжу м. Лондона (King’s College London).

Загальний досвід  у сфері антимонопольного та конкурентного права - більше 10 років, що включає роботу у провідних юридичних фірмах України та Бельгії.

Анастасія консультує компанії з питань антимонопольного права, зокрема, щодо зловживання монопольним становищем, антиконкурентних узгоджених дій, вертикальних узгоджених дій, а також недобросовісної конкуренції.Анастасія також представляє компанії з питань отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрації та узгоджені дії, а також має досвід координації міжнародних файлінгів для отримання дозволів на концентрацію в країнах СНД та ЄС.

Партнерка практики конкуренційного/антимонопольного права Redcliffe Partners, адвокатка.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Комітет з міжнародного права

Вікторія Івасечко

Івасечко Вікторія Ігорівна, народилася 13 квітня 1994 року. У 2014 році закінчила КНУ ім. Т. Г. Шевченка, отримала ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Міжнародне право». У 2016 році з відзнакою закінчила англомовну магістратуру Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Спеціалізується на представництві інтересів клієнтів на всіх етапах судового розгляду (включаючи масштабні мультиюрисдикційні спори), міжнародного комерційного та інвестиційного арбітражу, розгляду у Європейському суді з прав людини та виконавчого провадження. 

У 2015 році проходила стажування у USAID Trade Policy Project та в Управлінні представництва інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах Департаменту з питань судової роботи Міністерства юстиції України. З 14 березня 2019 року працює адвокатом у АО «Редкліфф Партнерз».

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Ольга Кучмієнко

 

Кучмієнко Ольга Володимирівна, народилася 14 листопада 1991 року. У 2014 році закінчила Київський національний університет імені Т.Шевченка, а у 2016 – отримала ступінь кадидатки юридичних наук. У 2019 році закінчила «Міжнародний інвестиційний арбітраж», Уппсальський університет, Швеція, LL.M. Випускниця Міжнародної арбітражної академії (Париж, Франція) та стипендіатка Freshfields Bruckhaus Deringer (2019)

Нині є адвокаткою, практикує в галузі міжнародного права та вирішення спорів з 2011 року. Її включає консультування з питань міжнародної торгівлі, міжнародного арбітражу, санкційних режимів та комплаєнсу для транснаціональних корпорацій.

Здійснює:

— представництво інтересів та консультування з питань участі компаній у міжнародних комерційних арбітражних спорах за правилами GAFTA, FOSFA, ІСС, SCC;

— супровід виконання арбітражних рішень в різних юрисдикціях;

— супровід укладання та виконання міжнародних торгівельних та сервісних контрактів; 

— координацію виконання великих інфраструктурних проєктів в Східній Європі та Азії. Наразі Ольга працює юрисконсультом в компанії Bombardier Transportation Sweden AB (Стокгольм, Швеція).

Пропонуємо до вашої уваги відеозвернення пані Кучмієнко:

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Амінат Сулейманова

 

Сулейманова Амінат Магомедівна, 17 вересня 1977 року народження. У 1999 році з відзнакою закінчила Національний Університет «Юридична Академія України ім. Я. Мудрого», отримавши ступінь магістра.

Має понад 20 років досвіду юридичної практики. Є визнаною експерткою у сфері міжнародної торгівлі та агробізнесу. Спеціалізується на представництві інтересів клієнтів в міжнародних комерційних арбітражах, таких як Лондонський міжнародний арбітражний суд, Міжнародний арбітражний суд при Міжнародній торговій палаті, інституційний арбітраж при ГАФТА (GAFTA), ФОСФА (FOSFA).

Ефективно здійснює захист інтересів юридичних і фізичних осіб в Європейському суді з прав людини. До того, як стати Співкеруючим партнером AVELLUM, Амінат була Керуючим партнером юридичної компанії AGA Partners.

У період 2018-2019 рр. Амінат займала посаду Голови Комітету з міжнародного права АПУ.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.

З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.

Микола Юрлов

Юрлов Микола Михайлович, народився 17 вересня 1991 року. Спеціалізуєтья на міжнародному праві та вирішенні спорів. Представляє клієнтів у міжнародних інвестиційних та комерційних арбітражах та транскордонних судових спорах. 

Арбітр Caspian Arbitration Society.

Викладав у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (міжнародне публічне право, міжнародне гуманітарне право). 

Член Ради відділення АПУ в м. Києві. Cуддя змагань з міжнародного права Jessup, Telders, Stetson, Price, Vis, Frankfurt. Національний адміністратор Jessup Ukraine.

Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?