Обрано керівництво Асоціації арбітражних керуючих України

КИЇВ — 21 листопада 2019 року. Вчора у Києві відбувся установчий з’їзд арбітражних керуючих України. Головним питанням порядку денного було створення саморегулівної організації арбітражних керуючих (далі — СРО). 

Для участі у з’їзді зареєструвалося 490 осіб. 

Розпочали захід вітальними словами керівник «Право-Justice» Довидас Віткаускас, заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць, народні депутати України VIII та IX скликань Руслан Сидорович, Сергій Алексєєв і Тарас Тарасенко

«Арбітражні керуючі — основна юридична професія, яка виступає на передній план для досягнення балансу між інтересами свободи бізнесу, з одного боку, та відповідальністю, з іншого. Створення Асоціації арбітражних керуючих є вкрай важливим, адже ми створюємо нового партнера, нову юридичну спільноту, яка повинна бути незалежною і підзвітною водночас, що стане гарантією для досягнення згаданого вище балансу», — зазначив Довидас Віткаускас.

На посаду голови ради арбітражних керуючих претендували: Заньков Микола, Козловська Діана (зняла свою кандидатуру), Лукашук Микола, Лясковець Олексій, Родзинський Анатолій, Сербін Ірина, Сокольвак Михайло, Тищенко Наталія.

Після голосування та затвердження Статуту СРО кандидати презентували свої програми і команди. У результаті голосування Головою СРО було обрано Миколу Лукашука, який набрав 190 голосів.

Заступником Голови СРО обрано Олександра Бондарчука. До складу Ради за результатами голосування потрапили Петро Антоненко, Олександр Віскунов, Анатолій В’язовченко, Сергій Донков, Євген Лахненко, Артур Мегеря, Андрій Надлонок, Ірина Сербін та Віталій Сокотун.

Вітаємо членів Асоціації правників України Миколу Лукашука, Олександра Бондарчука, Сергія Донкова, Артура Мегерю, Ірину Сербін із призначенням. Бажаємо плідної праці та натхнення!

У вас є цікава ідея заходу?