«Ми робимо право ближчим до ІТ, а технології — до юристів»: головне про Lviv IT Law Forum

ЛЬВІВ — 25 жовтня 2019 року. Листопад повний на гарячі заходи від Асоціації правників України. Один з них — Lviv IT Law Forum, який відбудеться вже трохи менше ніж за місяць — 15 листопада. Про те, заради чого варто витратити 7 годин свого часу та що при цьому побачити, розповіли його організатори:

Іван Городиський (ІГ), Голова Львівського відділення АПУ, директор Школи права Українського католицького університету, та Наталія Василечко (НВ), помічниця адвоката АО «Бачинський, Коломієць та партнери», а також співорганізатор, координатор київської щорічної конференції з ІТ права Микита Полатайко (МП), керівник практики ІТ ЮФ AEQUO.

«Ми робимо право ближчим до ІТ, а технології — до юристів»

Місія заходу

ІГ: Розглянути актуальні виклики юридичного супроводу ІТ бізнесу в інтерактивному форматі.

НВ: Крім того, львівська ІТ індустрія, як і особливості її юридичного обслуговування, має свої «болючі» теми та актуальні для розгляду питання. Метою заходу є обмін досвідом між ІТ юристами з найактуальніших тем.

МП: Все просто. З 2014 року ми об’єднуємо та розвиваємо спільноту ІТ юристів, робимо право ближчим до ІТ, а технології — до юристів. Цей захід не є винятком.

Про родзинки заходу та вишеньку на торті

ІГ: Ми відійшли від стандартної моделі із доповідями і запропонуємо нові, нестандартні формати розгляду питань, зокрема crash-test.

МП: Іван щось дуже лаконічний, ви помітили? Цього разу ми сконцентрувалися на досить актуальних питаннях, правильних відповідей на які немає. Потрібно шукати прийнятні варіанти, що ми і пропонуємо.

Особливістю, дійсно, є фокус на ворк-шопах та дискусіях, а не на доповідях. Це дозволить учасникам не заснути зануритись глибше у тематику та винести на розгляд власні питання.

НВ: Форум нестандартний, це правда. Класичні сесії — вже майже в минулому, ми — за інтерактив.

Зокрема, серед новел — вже згадана сесія у вигляді crash-test змодельованих ситуацій про ФОПів-терористів та дискусія-батл «Інхауси vs консультанти». Крім того, на заході повністю заборонений класичний дрес-код.

Ключові теми до розгляду

ІГ: Як ІТ компаніям боротися із тероризмом ФОПів, чи є сенс у договорах про нерозголошення і неконкуренцію в Україні і яка з форм супроводу ІТ бізнесу краща: інхауси чи зовнішні консультанти.

МП: Я дійсно в захваті від лаконічності колеги. У свою чергу, я додам, що учасники матимуть змогу почути різні думки та дискусії щодо перемовин з проблемними працівниками, мотивацію колективу опціонами та ще багато іншого. На сrash-test типових кейсів шантажу та шкідництва рекомендую звернути особливу увагу (пан Полатайко — модератор згаданої сесії— ред.).

НВ: Додати нічого — ми просто зосередилися на найбільш актуальних темах для юридичного обслуговування ІТ бізнесу.

ТОП-спікери. На кого подивитися/кого послухати

ІГ: Микита Полатайко, Юрій Корнага,голова львівського офісу Axon Partners, та Микита Торубка, CEO Moris.tech, які є авторитетними експертами у цій сфері.

НВ: Цікаво, що запрошеними спікерами цього разу є не лише люди, безпосередньо пов’язані з правничими професіями. Наприклад, серед учасників дискусії — HR та CFO ІТ компаній.

Спікерами різних сесій будуть також інхауси найбільших ІТ компаній, представлених у Львові, ІТ юристи зі значним практичним досвідом обслуговування галузі, а також запрошені доповідачі з Києва.

Серед таких — вже згаданий Іваном Микита Полатайко, який, окрім того, координує щорічну конференцію з ІТ права у Києві.

МП: Колеги змушують мене червоніти. Для мене «ТОП» означає, що у людини є корисний досвід, яким вона може поділитися. Тож на цьому форумі я буду не лише говорити, але й слухати.

Післямова. У зв’язку з активною реєстрацією на захід кількість місць обмежена. Для реєстрації звертайтеся до координаторки західних відділень АПУ Ольги Лотоцької за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: zakhid@uba.ua. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК