15 000 гривень зібрав майстер-клас Вікторії Єсаулєнко для БФ «Таблеточки»

КИЇВ — 20 вересня 2019 року. Першим благодійним заходом у межах співпраці з фондом «Таблеточки» став майстер-клас з Вікторією Єсауленко про те, як правильно спілкуватися з клієнтами.  Захід зібрав 15 000 гривень. Вікторія Єсауленко, маркетинг-директорка ЮФ «Астерс», розповіла про те, чому благодійність — це важливо, та власну мотивацію участі у проекті.

— З кожним роком довіра українців до благодійності зростає. Є думка, що це пов’язано із суспільно-політичними подіями в країні і навіть зі світовими трендами. На Вашу думку, що є рушійною силою благодійника: модні тренди чи лише бажання допомогти?

— Я не можу говорити про всіх, я можу розповісти про фірму, в якій працюю вже сьомий рік, і особисто про себе. «Астерс» вийшла в меценатство точно так, як виходять всі великі. Коли людина чи бізнес правильно розвиваються, вони обов’язково підходять до тієї межі, коли потреба віддавати, допомагати і ділитися стає просто необхідністю.

І для нас це не просто слова. «Астерс» — офіційний юридичний партнер міжнародного благодійного фонду «Таблеточки». Щоб фонд міг впроваджувати системні зміни у сфері дитячої онкології, потрібна регулярна юридична підтримка. Коли юридична фірма допомагає безкоштовно, це зберігає в бюджеті фонду сотні тисяч гривень. А значить, ще більше внесків благодійників йдуть на допомогу дітям «тут і зараз»: на ліки, витратні матеріали, роботу психологів.

Проект корпоративної соціальної відповідальності «АртАстерс» з підтримки сучасного українського мистецтва триває вже більше 10 років і користується величезною повагою серед художників країни та підтримкою співробітників фірми, її клієнтів і партнерів.    

—  У себе на Фейсбук-сторінці, анонсуючи цей МК, Ви написали, що весною вирішили всі кошти, які отримаєте за тренерську роботу, віддавати на благодійність. Що спонукало Вас прийняти таке рішення?

— Я просто зрозуміла, як багато мені дано. У 2010 році ми з чоловіком потрапили в страшну аварію, і живою я залишилася тільки завдяки колосальній підтримці колег, друзів, рідних. Люди збирали гроші на лікування, замовляли молебні в церквах, чергували в реанімації. Це страшна частина мого життя, яку я змогла пройти з гідністю, тому що поряд були Гідні.

Через 9 років після аварії я зрозуміла, що зараз моя черга віддавати. Поки що так.

Ваші враження та очікування від колаборації АПУ & «Таблеточки»?

— У нас немає ніяких очікувань для себе. У нас є сподівання, що фонд зможе допомагати діткам з онкологією більше і більше, і процент одужання стане 100.

А враження — я вражена. Ольга Кудіненко, засновниця фонду — людина ідеї. Вона горить і сяє нею, запалює всіх, хто з нею зустрічається. Я думаю, саме в цьому секрет успіху фонду — в силі внутрішнього вогню Ольги і, безумовно, її команди.

— Як Ви вважаєте, важливо говорити про благодійність? Чому?

— Кожен, хто робить благодійні, меценатські чи КСВ вчинки, має розповідати про них, і не для того, щоб похизуватися. Перша причина — для того, щоб подати гарний приклад. Я до «Астерс» працювала в ING Ukraine, одному з найсильніших міжнародних банків (24-те місце у світовому рейтингу банків за версією ADVratings), і там ми вкладали немалі, навіть для ING, гроші у благодійність. Я кілька років переконувала керівництво, що лідери ринку, як ніхто, мають розповідати про свою благодійність, щоб ринок наслідував, теж прагнув робити добро іншим і не шкодував на це коштів.

Друге, і це найважливіше для корпоративних і персональних брендів — благодійність впливає на зростання репутаційного капіталу. Навіть не зважаючи на те, що в Україні гудвіл — все ще досить відносне поняття, цінність репутації в бізнесі все ж зростає. 

Із презентацією Вікторії Єсауленко можна ознайомитися за посиланням.

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК