Нові лідери: Знайомство. Глава 13, Івано-Франківська область

КИЇВ — 06 вересня 2019 року. «Наша мета — розбудова правової держави в країні»,—  стверджують члени Західного осередку. Основним завданням команди є обмін практичним досвідом та знаннями, підвищення професійного рівня. Правники демонструють чудовий приклад єдності та розповідають про спільні цілі й особисте життя.

Голова Відділення:

Вікторія Кузик

 «Життя без ідей не варто нічого. Немає більшого щастя, ніж боротися за них»

Досьє:

Кузик Вікторія Володимирівна народилася 04 серпня 1984 року. У 2007 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Нині є начальником управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області.

Про себе:

Досить довго шукала себе, аби зрозуміти, чого хочу від життя, що приносить мені задоволення. Юридична — моя третя освіта, до того я стала непоганим політологом і здобула економічну освіту, що наразі є чудовим додатком до професії правника.

Як давно та чому з АПУ:

До АПУ я вступила у 2014 році, з 2015 по 2017 роки координувала роботу Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області як менеджер.

Що мотивувало очолити Відділення:

Я є Головою Відділення АПУ в Івано-Франківській області вже три роки поспіль, а мотивував мене набутий досвід роботи менеджером осередку. Було багато ідей, які ще тоді хотілося втілювати у життя. Хотілось як ніколи бути корисною для всієї правничої спільноти, вивести Відділення на якісно новий рівень роботи, об’єднати всіх правників регіону навколо АПУ  — показати, що це класно та корисно.

Лідерський потенціал:

Важко було б бути лідером осередку однієї із найбільших юридичних спільнот України, якби я його не мала. Лідерські якості допомогли мені згуртувати навколо АПУ значну кількість амбіційних, творчих, активних людей та якісно організувати нашу спільну роботу.

Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:

Збільшення членської бази Відділення; проведення заходів значно вищого рівня із залученням експертів з різних куточків України; залучення до співпраці державних службовців, нотаріусів та суддів.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Будемо проводити регіональні форуми для обміну практичним досвідом, ефективного знайомства та налагодження комунікації. Нещодавно ми провели регіональний податковий форум Tax Fest, завдяки якому отримали багато цікавих знайомств та домовилися про співпрацю на майбутнє із сусідніми регіонами.

Члени Ради Відділення:

Тарас Жарський

  «Бути оптимістом – єдина корисна професія в моєму житті»

Досьє:

Жарський Тарас Володимирович народився 24 листопада 1990 року. Практикує корпоративне право. Нині є керуючим партнером ЮК LEGAL GROUP.

Хобі: «Гірський відпочинок, російський більярд, покер, шахи.

Цікавлюсь творчістю Гауді, а також скай-фай стилем у прозі».

Про себе:

Привіт! Мені 28 років і юридичний світ тільки починає відкривати свої горизонти переді мною.

Я випускник Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника 2012 року випуску, де я опановував теоретичну складову професії правника.

Із задоволенням можу похизуватися трирічним навчанням на аспірантурі. Проте з дисертацією не склалося із суб’єктивних обставин.

У 2010 році до мене дійшла проста істина: теорію треба реалізовувати та удосконалювати за допомогою практики. Саме тоді я й зробив перші кроки у практичній частині професії правника. Пройшов шлях від стажера на державному підприємстві до керуючого партнера юридичної компанії усього за 5 років. Сьогодні, вивівши компанію LEGAL GROUP у ТОП рідного міста, я склав конкуренцію найкращим.

Одружений вже ось майже три роки. Дружина — натура творча, ощасливлює людей, вона весільний організатор. Дітей поки немає, зате є сіамська кішка та шикарний сибірський хаскі.

З моїми хобі все просто і складно водночас. Я азартний гравець у покер, люблю грати у російський більярд, а останні пів року життя значну кількість часу присвячую шахам. Також захоплююся літературою та кінематографом.

Як давно та чому з АПУ:                                                                      

Вперше мене з АПУ — ще Лігою студентів — історія звела 9 років тому, коли я навчався на 4 курсі юрфаку та від імені ELSA разом з Лігою організовував спільний захід для студентів інших ВНЗ.

А от повноцінним членом АПУ я став відносно недавно — трішки більше ніж два роки тому. Причина доволі проста: Асоціація об’єднує справжніх професіоналів, мені цікаво з ними спілкуватися та обмінюватися досвідом. А ще — це крутий соціальний ліфт, цікавий мені як ще доволі юному юристу.

Ну і, звісно — це фундамент, на якому формуються юридичні ринки регіонів, а тому як керівник компанії я не можу не приділяти такому значущому явищу уваги.

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Я просто не вмію пасивно сидіти на місці. Якщо є певне бачення — його треба втілювати. АПУ — це платформа, що дозволяє самореалізовуватися соціально активним суб’єктам, а я себе відношу саме до таких. Я не хочу бути пасивним спостерігачем процесів формування юридичної спільноти нашої держави, а брати безпосередню участь у них.

Лідерський потенціал:

Моїм амбіціям на лідерство є підтвердження — все ж партнери компанії мені довіряють вже 4 рік поспіль, а члени нашого осередку довірили мені позицію у правлінні вже другу каденцію поспіль. АПУ ж — це дуже крута команда, в якій є високий рівень здорової конкуренції, що створює ідеальне середовище для особистісного зростання.

Плани на майбутній рік повноважень:

Я прийшов до Ради з чітким баченням заходів, а також подій, що будуть проведені нашим Відділенням, не буду детально акцентуватися на кожному з них. Але всі об’єднані спільною метою — осередок має стати потужним регіональним центром АПУ. В ідеалі — конкурентом Львівського відділення.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Робота у кооперації — це новий досвід та знання. Минулої каденції був в оргкомі LBF в Львові — це було неоціненно.

Співпраця може бути різноформатною — як спільні заходи, так і просто обмін фахівцями — учасниками заходів, як на мене, тут вже доволі налагоджена схема роботи, а краще — ворог хорошого.

А щодо заходів підвищення ефективності взаємодії відділень, неодноразово висловлював ідею активнішої участі членів правління нашого Відділення в оргкомах по інших регіонах — це дуже і дуже цінний досвід, нові знайомства та приємно проведений час.

Вислів, що надихає:

Фраза, що мене надихає, була сказана другим чемпіоном світу із шахів Емануелем Ласкером, звучить так: «Єдиний спосіб стати розумнішим — читай «кращим» — грати із сильнішим опонентом».

Оксана Міськів

«Що розум людини може осягнути і в що він може повірити, те він здатний досягти»

Досьє:

Міськів Оксана Тарасівна народилася 3 жовтня 1981 року. У 2004 році закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника. Нині є керуючою АБ «Міськів і партнери».

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Обмін практичним досвідом та знаннями, підвищення професійного рівня.

Плани на майбутній рік повноважень: 

Розбудова правової держави в країні, в якій ми живемо і працюємо.

Ігор Тинів

 «Вірте в те, чого бажаєте і воно обов’язково здійсниться»

Досьє:

Тинів Ігор Дмитрович народився 29 травня 1975 року в м. Івано-Франківську. Нині є партнером АО Lex consulting.

Про себе:

У шкільні роки я особливу увагу приділяв природничим та суспільним наукам. Значну цікавість у той час в мене викликала географія та історія. З цих предметів я проявляв виняткові знання, постійно брав участь у шкільних олімпіадах. Багато читав історичних книг і різної суспільно-політичної літератури. Інтерес до суспільних наук був прищеплений шкільними вчителями та певною мірою зумовлений обставинами зміни у 1986 році політичного курсу СРСР на процес так званої перебудови, у країні відбувалися реформи, проходили масові демонстрації, росла політична активність громадян.

Навчання завершив у 1995 році, отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою і одразу ж влаштувався на посаду юрисконсульта на Прикарпатський меблевий комбінат. У 2003 році успішно склав кваліфікаційний іспит та отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Постійно продовжував працювати юрисконсультом у медичних закладах міста, на різних підприємствах та організаціях. У 2012 році після прийняття нової редакції ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мене було обрано до складу Ради адвокатів Івано-Франківської області, потім секретарем Ради, а в 2017 році переобрано на новий термін.

Як давно та чому з АПУ:

З Асоціацією правників України почав співпрацювати з 2014 року. Це ґрунтовно підготовлені і спеціалізовані навчання фахівців, які базуються на новітніх теоретичних основах, підкріплені практичною діяльністю та висновками із судової практики. Таку базову інформацію з конкретних правових питань неможливо знайти ні в Інтернеті, ані в будь-якому іншому джерелі. Більше того, на семінарах-тренінгах створюється особлива атмосфера спілкування та професійної дискусії, під час якої іде пошук нових ідей, завдань та рішень, що має визначальне значення для формування професійного правника.

Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:

Підвищення соціальної ролі Асоціації шляхом якісного залучення до членства та зростання просвітницького напряму. Проведення заходів має на меті популяризувати ідеї правників, донести їх зміст до громадян, держави, правоохоронних органів, гармонізувати суспільні відносини, спрямувавши їх у заздалегідь визначене правове русло. Викликаний інтерес буде привертати увагу, і як наслідок — спонукатиме залучатися до роботи Асоціації задля отримання відповідей та висновків щодо певних правових питань. Це призведе до активної співпраці та взаємного розвитку.

Наталія Шиманська

 «Бідний, невдачливий, нещасливий і нездоровий — це той,

хто часто використовує слово «завтра» 

Досьє:

Шиманська Наталія Станіславівна народилася 23 лютого 1984 року. У 2007 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В.І. Стефаника. Нині є викладачкою Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та практикуючою адвокаткою. Членкиня Ради Відділення АПУ в Івано-Франківській області.

Про себе:

Мені вдалося здійснити мрію дитинства — стати адвокатом. Я ніколи не задумувалася, ким хочу стати в житті. Я мріяла допомагати людям і творити добро. Моя робота дає можливість реалізовувати мрію дитинства щодня. Мені дуже пощастило, адже робота, яка забезпечує моє життя, приносить мені моральне задоволення, позитивні емоції, нові знайомства і можливість постійно розвиватися.

Як давно та чому з АПУ:

В АПУ я з вересня 2018 року. Участь у громадській організаціє сприяє не тільки особистому розвитку та розширенню кола спілкування, але і дає можливість допомагати іншим.

Членство в АПУ дозволяє обмінюватися досвідом, брати участь у різних заходах, зокрема  і в ролі доповідача. Не будемо приховувати і той факт, що для декого це і PR своєї діяльності та напрацювання додаткової клієнтської бази. Адже членами АПУ є не тільки адвокати, і заявити про себе має можливість кожен із нас.

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Мотивувала цікавість. До моменту вступу я не володіла жодною інформацією про діяльність АПУ. Більш того, я навіть не знала про її існування. Відповідно, я не уявляла, чим буду займатися в організації і що мені особисто принесе членство в АПУ. Однак зараз можу підсумувати, що за цей рік участі в організації я не тільки поповнила свої знання в різних галузях права, познайомилася з новими цікавими особистостями, але і спробувала себе y ролі доповідача. Останнє і спонукало мене з нового року продовжити співпрацю з організацією.

Лідерський потенціал:

Скажу, що впродовж останніх трьох років я почала інтенсивно цікавитись і навчатись також у сфері особистісного розвитку. Я вважаю, що основною метою кожної людини є створення версії себе кращого порівняно з минулим. На сьогодні наявність ґрунтовних фахових знань не забезпечує особі кар’єрного росту та стабільності в обраній професії. І це стосується не тільки адвокатури, в якій я особисто працюю впродовж 12 років. Сучасному суспільству недостатньо ваших знань.

Я вважаю, що будь-яка людина при значному бажанні та наполегливій постійній роботі над собою здатна сформувати та розвинути будь-які бажані якості. Такий потенціал є у кожного з нас. Однак досить часто за рутинною роботою, в гонитві за високими заробітками, ми забуваємо «вкладати» в себе, у свій розвиток.

Сама організація АПУ передбачає керівні посади, на які кожен член може подати свою кандидатуру. Після обрання він, власне, і зможе проявити свої лідерські якості. Більше того, Асоціація підтримує ініціативи будь-якого члена, незалежно від його посади.

Управлінський досвід:

Я займалась організацією різних заходів, в яких також слід проявляти управлінські якості. Адже для проведення заходу слід було розподілити обов’язки між учасниками та здійснювати загальний контроль за його проведенням.

Моя ж робота в адвокатурі передбачає управлінський досвід лише над собою. Адже адвокат є самозайнятою особою. 

Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:

Вважаю, що слід також впровадити організацію заходів з підвищення правової культури та правової освіченості населення нашого регіону. Наприклад, проводити роз’яснювальну роботу серед широких мас. Не обмежуватися виключно колом юристів.

Слід частіше проводити власне спільні заходи для різних категорій правників. Адже сьогодні, як правило, заходи є вузькоспеціалізованими, наприклад, для нотаріусів, для адвокатів тощо. Спільні заходи допомагають налагоджувати плідну співпрацю і, відповідно, позитивний результат для всіх правників.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Співпраця між регіональними відділеннями можлива через проведення спільних заходів. Для цього слід спочатку налагодити плідну співпрацю між керівниками цих відділень. Наприклад, організувати спільну зустріч всіх керівників відділень, щоб вони налагодили між собою особисті контакти.

Вислів, що надихає:

«Just do it» — «Просто зроби це». Слоган, який застосувала фірма Nike у кінці 80-х років ХХ століття, коли у них з’явився сильний конкурент.

У вас є цікава ідея заходу?