Нові лідери: Знайомство. Глава 12, Волинська область
КИЇВ — 05 вересня 2019 року. «Разом ми зможемо побудувати міцну професійну правничу спільноту, адже діалог і обмін досвідом в колі однодумців — це суттєва складова успішного професійного життя кожного юриста», — зазначає Голова найжіночнішого осередку. Членкині розповіли про мрії, власні амбіції та плани завоювання правничого світу.
Голова Відділення
Євгенія Коваленко
«Найскладніше – почати діяти. Все інше залежить тільки від наполегливості»
Досьє:
Коваленко Євгенія Вікторівна народилася 22 травня 1971 року. Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Як давно та чому з АПУ:
В Асоціації я вже третій рік. Чому? Це всеукраїнське добровільне об’єднання правників незалежно від напряму професії. Потужне, незалежне та впливове. Насичена ж програма заходів є джерелом інформації для суспільства щодо подій у правовій сфері.
Що мотивувало очолити Відділення:
Для поширення заходів у регіоні та популяризації діяльності Асоціації.
Лідерський потенціал:
Безумовно, відчувається. І знов таки, я знаю, що за допомогою АПУ зможу згуртувати більшу кількість юристів у регіоні.
Управлінський досвід:
Незначний, очолюю громадську організацію.
Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:
Значною проблемою Волині є пасивність членів Асоціації. Тож необхідно провести збори та негайно залучити нових членів. З метою популяризації АПУ проведемо спільні заходи з Радою адвокатів регіону.
Співпраця між регіональними відділеннями та підвищення її результативності:
Допомога у проведенні заходів. Зокрема, вже плануємо дещо спільне разом із Рівненським відділенням.
Члени Відділення:
Олена Слупко
«You must make the choice, to take the chance if you want anything to change»
Досьє:
Слупко Олена Миколаївна народилася 6 липня 1989 року. Нині займається індивідуальною адвокатською діяльністю у м. Луцьку. Практикує юридичний супровід діяльності юридичних осіб, діяльність у сфері міграційного та адміністративного права.
Хобі: гра на фортепіано.
Загальний досвід юридичної практики — 10 років.
Про себе:
Моя історія пов’язана з девізом: «Немає нічого неможливого!», якому я слідую чи, принаймні, намагаюсь.
Змалечку обожнюю музику. Саме тому 12 років свого життя присвятила грі на фортепіано. Займалася цим професійно і навіть планувала вступ до консерваторії та кар’єру музиканта. Однак у певний момент я замислилася про юридичний фах. Надихнув образ жінки юриста — розумної, впевненої та незалежної. Так я розпочала навчання на юридичному факультеті у поєднанні з художньою освітою.
Врешті-решт у 2008 році я зробила свій вибір і розпочала роботу юристом, одночасно навчаючись. Вважаю, що юриспруденція має дуже багато спільного з музикою — ти її відчуваєш або ні. Робота і конкретні справи повинні приносити задоволення. Статичний у роботі стан для мене — те саме, що гра однієї і тієї самої п’єси — тобі ніби подобається, але з часом хочеться спробувати щось нове. Саме тому доволі часто перебуваю в пошуку нових вражень та ідей!
Як давно та чому з АПУ:
Про Асоціацію правників України знала давно через заходи, які вона проводить. Проте більшу значимість її усвідомила лише нещодавно, коли тісніше почала спілкуватися з колегами з інших міст. АПУ відкриває нові можливості, для регіонів особливо. Найцінніше для мене — це нові знайомства та обмін досвідом з іншими правниками, а також можливість спробувати свої сили у роботі професійного об’єднання. Вважаю, що у Відділення АПУ у Волинській області є потенціал для розвитку, і над цим потрібно працювати. Хочу приєднатися до цих змін та зробити свій внесок. Ось чому я тут.
Мотивація стати членом Відділення:
Ще під час спілкування з членами та засновниками громадських організацій (які доводилося реєструвати) завжди надихала їх відданість ідеї та поставленим цілям. Можливість організувати навколо однієї мети однодумців — це сила. У моєму випадку — бажання зробити щось корисне для спільноти співпало з можливістю спробувати себе в АПУ. Сподіваюся, все вдасться.
Лідерський потенціал:
Вважаю, що кожен хороший юрист — по суті своїй лідер. Вміння переконати слідувати обраній стратегії, почуватися впевнено та вселяти впевненість у інших, так само як і вміння брати на себе відповідальність, вважаю ознаками лідерства. Організація самоврядування правників у регіоні для мене є новим викликом, який, безперечно, дозволить проявити лідерські якості на новому рівні.
Управлінський досвід:
Управлінський досвід у моїй практиці — це координація роботи структурних підрозділів клієнтів, яким я надаю правову допомогу. Вважаю, що тут важлива професійність, довіра, індивідуальний підхід, командна робота і цінування кожного з членів такої команди. Чітке усвідомлення членом команди своїх у ній функцій та поставлених перед командою цілей є запорукою успіху.
Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:
Найперше, що хотілося б зробити в регіоні — залучити молодь до членства та участі у заходах АПУ. На жаль, з незрозумілих мені причин, культура різного формату зібрань у професійних колах в регіоні не дуже розвинена, і над цим потрібно працювати. Вважаю, що підібрана тематика заходів (де увага приділятиметься не лише експертизі, а і психологічним навичкам роботи над собою та з клієнтами, правилам юридичного письма) дозволить зацікавити правників та більше згуртувати їх. Отже, я розпочну з пошуку однодумців.
Співпраця між регіональними відділеннями:
Співпраця з іншими регіонами надзвичайно важлива. Можливість організації та супроводу різних проектів спільно кількома регіонами дозволить зробити заходи цікавішими та більш професійними. Для цього, перш за все, налагоджуватиму комунікацію з колегами з інших відділень.