Х Літній табір Ліги студентів

КИЇВ — 03 вересня 2019 року. Ювілейний Літній табір з навчання громадської діяльності Ліги студентів відбувся на кордоні осені.

«Розвиватися і змінювати цей свій разом», — девіз студентів на навчальний рік. Вони підкреслили, що ця подія дала їм змогу надовго зарядитися мотивацією, позитивом, драйвом та бажанням працювати.

3 дні, 27 спікерів, 26 годин розвитку, сотні посмішок, тисячі світлин та безліч ідей — ювілейний табір встановив рекорд Ліги студентів АПУ, зібравши разом найбільшу кількість ексголів Ліги.

Організатори обрали основні для формування справжнього лідера теми:

— «Успішними стають чи народжуються».

— «Як правильно ставити цілі».

— «Правила побудови справжньої команди».

— «Де варто шукати джерела натхнення».

— «Мотивація. Знайти та втримати».

«Молекули професіоналізму переповнювали повітря в залі, адже ми зібрали найкращих», — стверджують студенти.

Табір офіційно відкрили виконавча директорка АПУ Олександра Егерт і координаторка Ліги студентів АПУ Наталія Єрмоленко.

Серед спікерів: Ярослав Петров, засновник Ліги студентів АПУ, який розповів історію створення організації, Андрій Романчук та Максим Шевердін,куратори Ліги, обґрунтували відмінності лігівця від звичайного студента. 

Ірина Нікітіна, консультантка з питань стратегії та розвитку, провела Skype-speech на тему: «Успішними стають чи народжуються». Наступний спікер, Юлія Патій, голова Ліги студентів АПУ 2011 — 2012 рр., СЕО Aver Lex, розповіла про шляхи становлення особистих цілей без шаблонів та застарілих стандартів. Крім того, обговорили питання реформування юридичної освіти. 

Денис Іванов,CEO Kyiv Legal Hackers, засновник Future Law School, координатор Комісії АПУ з удосконалення юридичної освіти, Іван Шемелинець, керівник експертної групи з правової освіти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, та Артем Шаіпов - USAID New Justice Program. 

Тему «Стратегія лідерства — яку обрати для команди?» розкрив Іван Омелян, керівник регіонального напряму Реанімаційного пакета реформ, тренер з розвитку громадських організацій на локальному рівні.

2 день табору почався із виступу Андрія Білецького, marketing&sales manager y TripMyDream, заступника голови Ліги студентів 2016 — 1207 рр. на тему: «Що таке бренд та яке його значення». 

Олеся Холопік, заступниця директора Центру демократії та верховенства права, голова Ліги 2009 — 2010 рр., розповіла про особливості бренда громадської організації, який називають поведінковим. 

Інтерактив на тему побудови заходу та етапів його підготовки провели Станіслав Середа,керівник Цивільної стратегічної команди реформ Національної поліції України, та Наталя Левітська,юрисконсультка ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані».

Анна Глущенко, ВD manager Cannextra Europe, голова Ліги 2013 — 2014 рр., та Ірина Павленко,юристка First Chair Legal, голова Ліги 2016 — 2017 рр., у форматі brain storm чітко донесли, що таке фандрейзинг, а також висвітлили основні способи залучення коштів. 

З Анною Родюк, заступницею головного редактора «Юридичної газети», та Вікою Папаригою, комунікаторкою Bot&Partners, говорили про те, як робити крутий контент та піарити заходи.

Ваче Давтян,підприємець, бізнес-тренер в Leaderway, провів тренінг «Лідер і команда». Він дав студентам розуміння про те, що лідер — це творець культури щастя, а наші результати залежать, в першу чергу, від внутрішньої енергії та вміння нею керувати.

Найбільш хвилюючою та урочистою частиною, за словами студентства, стало нагородження почесних членів Ліги.

Ними стали:

Вадим Гуменюк,голова Ліги студентів 2017 — 2018 рр.;
 Ярослав Стеценко, Олександра Нессонова, заступники голови Ліги студентів АПУ 2018 — 2019 рр.;
— Катерина Усенко,координаторка Східноукраїнського регіону;
— Ольга Чорнюк, координаторка Південноукраїнського регіону;
— Лілія Мамедова, HR-менеджерка Ліги.

Студенти прокоментували нагородження:

«Ви спитаєте: за що ці люди отримали нагороди? І ми впевнено відповімо, що вони не жаліли ані свого часу, ані сил для розвитку Ліги. Робили все можливе для того, щоб здійснити свої цілі і плани. Саме завдяки їх старанності Ліга студентів перейшла на новий рівень.

Ліга — це не просто громадська організація. Адже кожен з її членів — особистість. Ми сім’я. Наші очі горять однією ідеєю. Ми дивимося в одному напрямку. Ми доповнюємо один одного, мотивуємо та надихаємо. Підтримка та жодного лукавства — це те, що вирізняє нас з-поміж інших. 

Ми творці своєї долі, країни та самих себе. І ми тут, бо небайдужі. Ми готові змінювати цей світ.

Разом!».

У вас є цікава ідея заходу?