Нові лідери: Знайомство. Глава 5, Харківська область

КИЇВ — 20 серпня 2019 року. Перша столиця — безперечний переможець за кількістю членів Ради Відділення. 11 правників на чолі з Кирилом Кролевецьким розповіли про власні досягнення та особисте, погляди на сучасний стан правового поля України, переваги членства в Асоціації та плани щодо майбутнього розвитку Харківського осередку.

Голова Відділення

Кирило Кролевецький

«Успіх – не ключ до щастя. Щастя – ключ для успіху. Любіть свою справу, і успіх прийде»

Досьє:

Кролевецький Кирило Ігорович народився 14 жовтня 1984 року. У 2007 році з відзнакою закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого, факультет підготовки кадрів для органів юстиції та судової адміністрації. Нині є керуючим партнером АО «Кролевецький та партнери».

За роки професійної діяльності очолювані Кирилом компанії виступали радниками багатьох провідних національних підприємств під час супроводження значних угод та судових спорів.

14 років досвіду у юридичній практиці.

Є членом International Bar Association, АПУ, ААУ.

Про себе:

З 5 років я активно займався різними видами спорту. Здебільшого, це були єдиноборства. Протягом спортивної кар’єри неодноразово вигравав та був призером змагань на національному та міжнародному рівнях. У 14 років здобув звання КМС з рукопашного бою, був призером чемпіонату Євразії. Водночас мене завжди захоплювали гуманітарні науки, зокрема, історія та право. Тож у старшій школі постав вибір: професійний спорт чи освіта за улюбленим напрямом. Вибір був очевидний, адже вже з 8 класу я брав активну участь в олімпіадах з права та історії. Після 9 класу мене запросили продовжити навчання у Дніпропетровському юридичному ліцеї, тож часу на активний спорт не залишалося.

Що мотивувало очолити Відділення:

По-перше, моя команда! Якщо чесно, спочатку були деякі сумніви щодо того, чи вистачить на все часу. Але команда сказала: «Разом ми сила!»

У кожній справі важлива підтримка. І у мене вона є!

По-друге, за період членства в Асоціації у нас з’явилося чимало ініціатив, які кортіло втілити на користь юридичної спільноти. Крім того, мій внутрішній перфекціоніст спонукає зробити діяльність Харківського відділення АПУ ще більш продуктивною та активною.

Лідерський потенціал:

Без лідерських якостей мені б не вдалося зібрати професійну команду спеціалістів та зміцнювати компанію з року в рік. Вже згаданий спортивний досвід дав безцінні результати для формування моїх особистісних якостей та лідерського потенціалу. В будь-якому випадку, професійний спорт, що передбачає участь у змаганнях, зокрема міжнародних, вимагає постійного контролю своїх емоцій, подолання страхів, вагань, системної роботи над своїми навичками. Тож можу констатувати, що недарма наші пращури вважали за необхідне одночасно розвивати як фізичні властивості людини, так і її інтелектуальну складову.

Управлінський досвід:                 

У 2007 році ми разом з декількома колегами-юристами розпочали власну юридичну практику. Потім був період, коли підприємницька діяльність відійшла на другий план, та я був призначений на посаду помічника Міністра юстиції. Втім після нетривалого перебування на державній службі я зрозумів, що бізнес мене приваблює більше і повернувся до приватної юрпрактики. У подальшому один із моїх партнерів подався до суддівських лав, тож я вирішив заснувати власну компанію. Так у 2016 році я очолив АО «Кролевецький та партнери». За неповні чотири роки наша компанія виросла та зміцніла — колектив розширився з 5 адвокатів до 18 провідних спеціалістів юридичної галузі. 

Плани на перший місяць повноважень:

Основна мета — підвищити авторитет нашого Відділення у межах регіону як структури, яка реально впливає на порядок денний з правових аспектів нашого регіону. Для цього ми плануємо зміцнити комунікаційний потенціал цього майданчика серед профільних професійних спільнот Харківщини. Це передбачає як більш активне залучення до лав Відділення представників структур, окремі члени яких вже входять до його складу, так і розширення складу осередку за рахунок нових членів з кола науковців, нотаріусів, приватних виконавців, суддів тощо.

Першочергові завдання та шляхи їх вирішення:

Попереднє керівництво провело значну роботу щодо підвищення рівня його діяльності. А ми сконцентруємося на підвищенні зацікавленості як членів, так і інших колег до заходів, що плануються проводитися в межах регіону, зокрема, за рахунок підвищення рівня та якості спікерів, підбору найбільш актуальних тем та підвищення матеріально-технічного рівня таких заходів. Нагальним вбачаємо також питання збільшення впливу Відділення в регіоні за рахунок налагодження взаємодії з державним сектором та виявлення активної позиції нашої спільноти з актуальних правових питань регіону.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Плануємо низку заходів, проведення яких вже стало доброю традицією Відділення. Зокрема, це Форум з кримінального права та процесу, з корпоративного права, з розвитку юридичного бізнесу та Східноукраїнський юридичний форум. Це основні заходи, що будуть цікавими та корисними для професійної спільноти всієї України. Наприклад, СУЮФ — це захід, який традиційно проводиться в різних регіонах Східної України. Цього року ми плануємо приймати його в Харкові та провести на вищому рівні із залученням колег з інших східних регіонів країни. На заході порушать актуальні питання як регіонального, так і всеукраїнського значення.

В межах решти заходів вектор такий самий. Ми не замикаємось на регіональній аудиторії. Маємо на меті зробити заходи цікавими та корисними для всіх представників нашої професії в Україні та  забезпечити на цих заходах комунікацію спеціалістів зі всієї країни.

Члени Відділення:

Роман Чумак

«Лише системна робота може стати основою для успіху»

Досьє:

Чумак Роман Васильович народився 3 червня 1985 року. У 2003 — 2009 рр. навчався у НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Отримав диплом з відзнакою. Нині є керуючим партнером ЮК «Арес» та керівником АБ «Романа Чумака».

Про себе:

Дивно, але цей пункт є найважчим. Спочатку думав розповісти щось із професійного, але, будемо відверті, кому це цікаво? Тож поділюся своїм хобі, чомусь впевнений, що небагатьом вони відомі. Ще в юнацькі роки я почав займатися плаванням і досі продовжую відвідувати басейн, намагаючись додати його до достатньо щільного робочого графіку. Крім того, обожнюю велоспорт. Щорічно беру участь у марафоні. Окрім спортивних вподобань, маю ще одну слабкість — мій собака.

Як змінилося Відділення за час головування: 

Із впевненістю можу сказати, що наше Відділення вийшло на нову сходинку свого розвитку. Переконаний, що це заслуга потужної команди як Ради осередку, так і вмотивованих членів Відділення. АПУ знають у регіоні, до нас прислухаються, і це — неймовірно важливе досягнення.  

Лідерський потенціал:

На мій погляд, серед членів АПУ є дві категорії правників: ті, що вбачають Асоціацію платформою для власної реалізації, та ті, що вступають до наших дав задля підвищення власного професійного рівня знань. І знаєте, кожен може отримати бажане. Говорячи про лідерський потенціал, можу навести для прикладу власний шлях зростання в межах АПУ. Починаючи з Ліги студентів, я свого часу «доріс» до Голови Відділення і розумію, що на цьому можливості не завершуються. Тому будемо підкорювати нові вершини.

Плани на майбутній рік повноважень:

Пріоритетним на майбутній рік вважаю посилення напряму GR у регіоні, представництво наших членів у громадських радах та залучення грантових коштів до регіону. Першочерговим завданням — побудову сильної, різноспрямованої команди, зокрема задля розподілу пріоритетних напрямів за кожним із членів Ради. Планую очолити напрям співпраці з надавачами грантових коштів під цілі та завдання АПУ.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Завжди був переконаний, що комунікація з колегами — одна з важливих переваг нашої спільноти. Тому намагаюся підтримувати зв’язок із колегами з інших регіонів, починаючи зі спільних заходів і закінчуючи просто дружніми зустрічами під час відряджень.

Дмитро Остапенко

«Ваш час обмежений. Не витрачайте його, живучи чужим життям»

Досьє:

Остапенко Дмитро Миколайович народився 7 травня 1990 року. У 2011 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Нині є радником АО «Кролевецький і партнери».

Про себе:

Як показує життя, ти ніколи не розкажеш про себе краще, аніж це можуть зробити оточуючі.

Мотивація стати членом Відділення:

Після проходження програми «Адвокат майбутнього» я вирішив докласти практичних зусиль для розвитку Асоціації у нашому регіоні. І позиція члена Ради Відділення якнайкраще дозволяє реалізувати це завдання.

Лідерський потенціал:

Я переконаний, що лідерство — це стан душі, який неможливо проігнорувати. З дитинства маю природне тяжіння до людей, бажання формулювати та висловлювати погляди спільноти, боротися за них і брати на себе відповідальність за результат. Чи є це лідерським потенціалом? Мабуть, так.

АПУ є спільнотою мотивованих і, головне, небайдужих людей, які мають власні бачення, сили і натхнення працювати задля впровадження справді якісних змін на всіх рівнях юридичного життя країни. Співпраця з такими людьми може здійснити найбільшу мрію будь-якого лідера — побачити на власні очі, як запропонована ідея перетворюється на дійсність. Переконаний, що з Асоціацією я зможу втілити в життя багато ідей.

Управлінський досвід:

Вперше я здобув його ще за часи свого навчання, коли був обраний Президентом учнівського самоврядування у середній школі, а згодом став старостою групи у ВНЗ. Але справді «дорослий» досвід я почав здобувати одразу після випуску з академії — на роботі у Державній пенітенціарній службі. Тоді у моєму підпорядкуванні перебувало близько 150 засуджених різного віку з абсолютно різними життєвими ситуаціями, до яких у стислі терміни необхідно було знайти адекватний підхід. Гадаю, тоді мені вдалося пройти це випробування з гідністю.

Розпочавши роботу у приватній сфері, я допомагав з опануванням професії декільком початківцям. І я надзвичайно щасливий тому, наскільки успішно наразі складається їхнє професійне життя.

Плани на майбутній рік повноважень:

Основне завдання — підвищення прикладної цінності членства в Асоціації через реалізацію двох принципів: кожен член Асоціації повинен розуміти, за що він сплачує щорічний внесок і не втрачати бажання його вносити, усвідомлюючи переваги членства в АПУ. Як цього досягти? Завдяки розвитку програм лояльності для членів Асоціації. У різноманітних сферах комерційної діяльності. Що це означає? Запровадження системи знижок та бонусів для кожного з членів при користуванні мережами громадського харчування, готелями, культурними закладами, транспортними комунікаціями тощо.

Переконаний, що ми можемо бути комерційно привабливими для будь-якого клієнтоорієнтованого бізнесу, а тому маємо домовлятися про отримання для себе приємних преференцій. Не бачу жодних проблем для реалізації цього задуму. Хіба що доведеться бути початківцем на цій ниві, але це лише додає ентузіазму. 

Співпраця між регіональними відділеннями та підвищення її результативності:          

Хоча Асоціація невпинно зростає, постійні робочі відрядження та професійні заходи дають змогу підтримувати постійний контакт з найактивнішими колегами з усіх куточків України. А завдяки програмі «Адвокат майбутнього» наші «агенти змін» присутні практично в усіх радах регіональних відділень або навіть очолюють такі відділення, тому проблем із комунікацією точно немає.

Наразі всередині АПУ все активніше запроваджуються технології онлайн-трансляцій ключових подій, тому я не виключаю можливості проведення в цьому форматі вже найближчим часом спільних засідань регіональних рад.

Окрім того, вже у жовтні тут, у Харкові, ми проведемо всеукраїнський захід Legal Criminal Talks, на який, користуючись нагодою, я гостинно запрошую колег з інших регіонів. 

Костянтин Автухов

«Колись все закінчиться»

Досьє:

Автухов Костянтин Анатолійович народився 18 червня 1986 року. У 2008 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Нині є доцентом кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Попередній професійний досвід:

Власне роботу з науково-експертного супроводу кримінально-виконавчої діяльності розпочав ще під час навчання в університеті на спеціалізованому факультеті підготовки кадрів для кримінально-виконавчої системи. Займаюся цим вже більше 10 років. Варто зазначити, що за останні 5 років правоохоронна система України стала більш відкритою до діалогу — за цей час вдалося відійти від самого лише дослідження стану та перспектив пенітенціарної системи до впливу на політику у сфері виконання кримінальних покарань.

Мотивація стати членом Відділення:

Вивчаючи досвід функціонування/реформування системи органів виконання покарання за кордоном, я зрозумів, що конструктивний вплив зовнішніх факторів, зокрема наукового та громадського сектора на процес змін у цій системі, є вкрай обмеженим.

Доволі часто фінальну стадію кримінальної юстиції — виконання кримінальних покарань — не беруть до уваги, виносять за лапки актуальних проблем діяльності правоохоронних органів. Гучно звучать політичні лозунги щодо необхідності створення системи прийняття «справедливих вироків». А ось питання, як саме цей вирок буде виконуватися, майже не розглядається у широкому експертному колі.

Важливо розуміти, що ганебна система виконання може спаплюжити будь-яку справедливість вироку! Всі це розуміють, та все одно діяльність з виконання покарань виходить з орбіти нагальних питань. З цього виникає велика кількість побічних проблем в самій системі, зокрема й із законодавчим забезпеченням діяльності, фінансуванням, реальними змінами тощо. З позиції функції держави щодо забезпечення безпеки суспільства кримінально-виконавча система є настільки ж важливою, як і судова.

Цю тезу я намагаюсь нести до громадськості, експертів, правників. На жаль, і в діяльності АПУ так само не розкритим належним чином є пенітенціарний напрям. Це і стало основною мотивацією до вступу.

Плани на майбутній рік повноважень:

Розвинути кримінально-виконавчий напрям.

Ольга Ємельянова

«Будьте уважні до своїх думок, вони – початок вчинків»

Досьє: Ємельянова Ольга Олександрівна народилася 27 березня 1985 року. У 2007 році з відзнакою закінчила НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. До призначення на посаду судді — науковий співробітник. З 2013 року є суддею Господарського суду Харківської області.

Хобі: активний відпочинок.

Мотивація стати членом Відділення:

Інтерес до питань, безпосередньо пов’язаних із суддівською діяльністю. Адже через істотне навантаження на суди, підвищення складності справ та рівня вимог до відправлення судочинства існує неабиякий ризик «замкнутися» у межах своєї повсякденної діяльності, не приділяючи належної уваги професійному зростанню.

АПУ надає можливість обговорити проблеми та сучасні тенденції правозастосування у різних аспектах. Деякі з них здаються суто теоретичними, але це лише на перший погляд. Насправді без обміну думками, усвідомлення проблем, що постають нині перед юридичною спільнотою, неможливо підтримувати належний фаховий рівень.

Багато нині говорять про уніфікацію судової практики. На мою думку, повне її досягнення неможливе, але, водночас, кожний суддя має володіти усією необхідною інформацією щодо правозастосовчих підходів у кожній галузі права. Діяльність АПУ в цьому напрямі також є надзвичайно плідною.

Плани на майбутній рік повноважень:

Особливо важливим видається нині зосередження зусиль спільноти правників на вирішенні проблем удосконалення чинного процесуального законодавства, адже майже два роки застосування нових процесуальних кодексів виявили чимало аспектів, що потребують більш чіткого та послідовного врегулювання. Це і формулювання критеріїв, наприклад, стосовно віднесення справ до категорії малозначних, особливості практичного впровадження нового для господарського процесу інституту свідків тощо.

У складі Ради Відділення Асоціації правників України в Харківській області працюють люди, з якими цілком реально здійснювати найсміливіші та найамбітніші проєкти. Можливо, наші висновки і напрацювання й не будуть враховані так швидко і повно, як цього б хотілося, але вкрай неконструктивними вважаю висловлювання на кшталт: «все одно від мене нічого не залежить», адже це є просто спробою виправдати байдужість і бездіяльність.

Що надихає:

Мене завжди надихала мудра порада: будьте уважні до своїх думок, вони — початок вчинків.

Сподіваюся, що і думки, і вчинки фахівців, яких об’єднала АПУ, будуть служити спільній меті зміцнення у суспільстві впливу правничої спільноти, якісного підвищення рівня як самого законодавства, так і застосування правових норм.

Марія Єфіменко

«Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть»

Досьє: 

Єфіменко Марія Юріївна народилася 23 листопада 1984 року. У 2007 році закінчила НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Нині є адвокаткою АО «Шевердін і партнери».

Ключові практики: Представництво у судах з господарських та цивільних спорів; юридичний супровід діяльності компаній; здійснення правової роботи на підприємстві; участь при проведенні перевірок фізичних та юридичних осіб державними органами та установами; надання правових консультацій клієнтам; супровід рекламної діяльності компанії.

Попередній досвід роботи:

Юрисконсульт у юридичних компаніях міста Харкова та викладацька діяльність.

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Рівність усіх перед законом. Дотримання принципу рівності як однієї з фундаментальних конституційних вимог та найважливішої умови існування правової демократичної держави.

Плани на майбутній рік повноважень:

Розширення кількості членів Відділення, співпраця з комітетами АПУ міста Києва, створення нових комітетів на базі Харківського регіонального відділення та дієва комунікація з державними органами й установами.

Олексій Зайцев

«Whatever you are, be a good one»

Досьє:

Зайцев Олексій Олексійович народився 13 травня 1986 року. У 2008 році з відзнакою закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Нині є партнером АО «Кролевецький та партнери».

Про себе:

Маючи родичів моряків, в дитинстві я також мріяв стати моряком. Захоплювався цікавими пригодницькими книжками про піратів та історіями мого діда, який був капітаном далекого плавання. Не менш потужно зростало почуття справедливості: я захищав слабших однокласників, відстоював власну позицію та принципи. Згодом воно перемогло омріяне «морське» майбутнє і приблизно у 10 класі я вирішив стати юристом. Не шкодую. Мені подобається бути адвокатом завжди: на роботі, вдома, на відпочинку. Це досить глибока та широка діяльність, пов’язана, здебільшого, з різними комунікаціями, яка потребує постійного розвитку.

Мотивація стати членом Відділення:

Приклад колег та прагнення до професійного зростання і розвитку. Переконаний, що всі юристи мають обов’язково слідувати принципам, меті та завданням АПУ, тому я тут.  

Першочергові завдання у регіоні:

На жаль, поінформованість серед колег про можливості, які надає членство в АПУ, є недостатньою. Харків — місто юристів, так склалося історично. У нас зосереджено значний потенціал гідних професіоналів — науковців, практиків. Тож одне з основних завдань — залучення до Асоціації нових членів з представників різних напрямів юридичної професії. Саме різносторонній склад та активне обговорення поглядів дасть можливість ефективно та прогресивно вирішувати завдання та проблеми, що постають у нашій професійній діяльності.

Співпраця:

Планую особисто брати участь у тренінгових проєктах відповідно до моєї професійної спеціалізації у різних куточках України та запрошувати цікавих спікерів з інших регіонів для виступів на заходах Харківського Відділення.

Роман Москаль

«Немає нічого вічного, вічними є лише зміни»

Досьє: Москаль Роман Богданович, народився 28 червня 1970 року. У 1997 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Нині є партнером АО «Шевердін та партнери».

Цікавий факт:

У 1991 році я вступав до Львівського університету на юридичний факультет та, уявіть, не склав іспит з права. Хоча й подавав апеляцію. Переконаний, що це сталося через корупційну складову – мої батьки відмовилися сплатити деякі кошти за успішне складання іспиту. Пані професорка (на жаль, не запам’ятав її прізвища) під час розгляду моєї апеляції переконувала, що я не маю хисту до права. Досить педагогічний крок, чи не так? З висоти минулих років її зауваження виглядає для мене доволі смішним.

Мотивація стати членом Відділення:

Я вважаю, що фаховий юрист — це не просто фахівець, який має якісні знання у сфері своєї спеціалізації, — це презюмується, — а й людина, яка, насамперед, прагне розвитку власної особистості. Саме за таких умов юридична експертиза ситуацій, на мою думку, стає більш комплексною, цілісною та ефективною. З огляду на те, що я веду «Літературний Клуб Харківського Відділення АПУ», це й мотивувало мене знову подати свою кандидатуру на члена Відділення.

Першочергові задачі у регіоні:

Перед новим складом Ради, на мою думку, не стоїть нових радикальних завдань порівняно з попереднім. Тому пріоритети залишаються тими ж: членство, заходи, та безперечний авторитет АПУ в регіоні. Особисто я сконцентрую увагу переважно на проведенні «Літературного клубу».

Дар’я Панфілова

«Кожна перепона на життєвому шляху  це безцінний досвід, який надає наснагу до нових звершень. Саме той, хто йде вперед  здолає найскладніший шлях»

Досьє:

Панфілова Дар’я Андріївна народилась 29 листопада 1990 року. Адвокатка, кандидатка юридичних наук, завідуюча лабораторії кафедри екологічного права НЮАУ ім. Ярослава Мудрого.

Про себе:

Займаюся супроводом бізнесу на території ЄС, СНД, США, Китаю, претензійною роботою із корпораціями Amazon, Google, YouTube. Маю суттєвий досвід договірної роботи та у сфері захисту інтелектуальної власності на зазначеній території; також спеціалізуюся у сфері екологічного, земельного та аграрного права. Продовжую наукову діяльність у сфері реформування вітчизняного законодавства України.

Мотивація стати членом Відділення:

Бажання бути безпосередньо залученою до участі у реформуванні вітчизняного законодавства, новаціях професійної правничої спільноти та заходах, що організовує АПУ.

Плани на майбутній рік повноважень:

Першочергово — поділитися набутим досвідом шляхом організації тренінгів, семінарів тощо. Інтенсифікувати маркетингову складову та посилити прогностичні напрями роботи регіонального відділення, залучити більше правників до участі у громадській організації.

 Євген Ріяко

«Хочешь йти швидко – іди сам, хочеш йти далеко – іди з командою»

Досьє:

Ріяко Євген Олександрович народився 25 квітня 1987 року, у 2009 році закінчив юридичний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. У 2010 році закінчив кафедру економіки й менеджменту Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний університет». Нині є керуючим партнером ЮК «Ріяко і партнери». З 2009 року займається юридичною практикою. Спеціалізується на захисті у кримінальних справах та супроводженні судових спорів.

Попередній професійний досвід:

2009 — 2011 рр. — працював у Фрунзенському районному суді міста Харкова.

Мотивація стати членом Відділення:

Асоціація правників України — це двигун змін юриспруденції ХХІ століття! І я хочу бути частиною цих змін.

Плани на майбутній рік повноважень:

Збереження та примноження надбань минулої Ради.

Роман Біловус

«Благо народу – вищий закон!»

Досьє:

Біловус Роман Володимирович народився 6 травня 1988 року. У 2010 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Спеціалізується на господарському, адміністративному та кримінальному процесах. Займається земельними питаннями. Нині — керуючий партнер ЮК «Тацій і Партнери».

Хобі: гравець у адвокатській збірній з футболу.

Попередній професійний досвід:

Адвокатська практика. Юрисконсульт у будівельній компанії.

Мотивація стати членом Відділення:

Розширення кола зв’язків серед юридичної спільноти та спільний обмін досвідом.

Плани на майбутній рік повноважень:

Першочергово — сприяти проведенню заходів під егідою АПУ та проводити роботу щодо необхідності членства в АПУ серед колег юристів. У подальшому — залучати представників бізнесу та органів місцевого самоврядування до діяльності АПУ, зокрема, проведення та участі у спільних заходах.

Євгеній Шкребець

«Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути»

Досьє:

Шкребець Євгеній Федорович народився 6 лютого 1971 року. У 1996 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Адвокат, член дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери».

Мотивація стати членом Відділення:

Об’єднання правової спільноти Харківщини, можливість обміну досвідом та впровадження змін.

Плани на майбутній рік повноважень:

Організація заходів, круглих столів, налагодження контактів з іншими правовими інституціями у регіоні з метою взаємодії для досягнення мети та завдань, які стоять перед АПУ.

У вас є цікава ідея заходу?