Захист агробізнесу від рейдерства

КИЇВ  –  15 листопада 2018 року. Комітет аграрного права Асоціації правників України обговорив питання захисту агробізнесу від рейдерства. ексклюзивні поради експертів. Під час засідання учасники мали змогу ще й отримати ексклюзивні поради експертів щодо цієї теми.

У ході заходу була розглянута проблематика та надані практичні рекомендації з таких питань: як запобігти та як діяти у разі рейдерської атаки на агробізнес, чи допоможе новий закон про ТОВ захиститися від рейдерства, особливості побудови земельних відносин у контексті боротьби з рейдерськими атаками та інноваційні технології захисту агробізнесу.

На обговоренні цієї гострої теми були присутні експерти, кожен з яких розібрав та доповів на одну із тем.

Мельниченко Вікторія, керівник практики Agro&Food INTEGRITES, порушила тему: «Аналіз помилок: дослідження останніх випадків рейдерських атак на агробізнес»(презентація за посиланням).

Олександр Гарбар, Адвокатське бюро «Harbar Legal», намагався розібратися у питанні «Чи захистить новий закон про ТОВ від рейдерства?» (презентація тут).

У свою чергу, Юлія Матейко, АК «Климчук та Партнери», розповіла про законопроект щодо запобігання протиправному захопленню агропідприємств.

Віталій Черепаха, Голова Комітету з антикорупційного законодавства, фінансового моніторингу та антирейдерства Громадської Ради при Міністерстві юстиції України, говорив про побудову відносин у сфері оренди землі як метод боротьби із рейдерством (презентація за посиланням).

Февзі Аметов, Drone.ua, зокрема, давала поради щодо захисту агробізнесу за допомогою новітніх технологій (презентація тут).

Учасники обговорення: юристи, керівники юридичних відділів, GR-фахівці, менеджмент  – зізналися, що поради експертів неабиякі корисні і вони впевнені, що у разі виникнення подібних ситуацій тепер знають як чинити!

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?