Виборчі системи та політика очима студентів

КИЇВ – 08 жовтня 2018 року. Київський осередок Ліги студентів АПУ спільно з Комітетом суспільної ініціативи організував майстер-клас, присвячений темі виборчих систем.

На майстер-класі впродовж двох годин відбувалася інтенсивна дискусія про всі нагальні проблеми виборчих системи та законодавства. Учасники разом з Максимом Черкасенко, членом правління Демократичного Альянсу, також говорили і про вартість доступу до політики, роль політичних партій в оновленні політичної еліти та критерії, які відрізняють політичні партії від політичних проектів.

Крім того, учасники мали змогу обмінятися думками та питаннями щодо гострих проблем сьогодення, майбутнього розвитку ситуації та можливих змін у суспільстві.

Дякуємо нашим друзям з Освітньої асамблеї за допомогу, спів-організацію та чудові фото!

Сподіваємось, що ця зустріч принесла вам користь та розкрила всі питання, що вас турбували.

До зустрічі на інших майстер-класах та школах Ліги студентів АПУ

Новини Ліги студентів

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК