Розширено склад Ради Комітету АПУ з аграрного права

КИЇВ – 20 червня 2018 року. На 130 засіданні Правління Асоціації правників України затверджено результати голосування щодо розширення складу Ради Комітету з аграрного права.

За результатами проведених довиборів склад Ради Комітету з аграрного права розширено на одну особу. Новим членом Ради став Колчанов Олексій Сергійович, директор stadydive.com.

Відповідно до п. 6.18 Положення про порядок проведення виборів до підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»  строк повноважень новообраного члена Ради триватиме  до закінчення терміну повноважень Ради Комітету цієї каденції.

Вітаємо нового члена Ради і щиро дякуємо всім членам Комітету АПУ з агарного права за активну участь у виборчому процесі!

У раз виникнення будь-яких запитань щодо процедури довиборів члена Ради Комітету ви можете звернутись до координатора Комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: +38 (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Новини комітету

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.