Оголошуються довибори до складу Ради Комітету АПУ з аграрного права

КИЇВ — 21 травня 2018 року. У зв’язку з необхідністю посилення експертного потенціалу Комітету Асоціації правників України з аграрного права Радою Комітету прийнято рішення про розширення складу Ради. Відповідно до п.п. 3.16.1. Положення про порядок проведення виборів до підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» оголошуються довибори.

Рекомендована особа:

Колчанов Олексій Сергійович, директор stadydive.com. Передвиборча програма.

Запрошуємо членів Комітету з аграрного права взяти участь в електронному голосуванні за претендента на посаду члена Ради галузевого підрозділу.

Процедура проведення довиборів до структурного підрозділу:

Кожному членові Комітету на електронну адресу, вказану при реєстрації, буде надіслано посилання на електронний бюлетень з кандидатурою на посаду члена Ради та його програмою розвитку.

Протягом 7 календарних днів з моменту отримання такого повідомлення члени Комітету зможуть проголосувати, здійснивши свій вибір.

Електронне опитування проводитиметься до 27 травня включно. 

У разі обрання кандидатура затверджується Правлінням на посаду члена Ради Комітету.

У випадку дообрання нового члена Ради строк його повноважень триватиме до закінчення терміну повноважень Ради Комітету цієї каденції.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури довиборів члена Ради Комітету ви можете звернутися до координатора комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: +38 (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?