Формується Рада громадського контролю при ДБР

КИЇВ — 22 лютого 2018 року. Асоціація правників України запрошує своїх членів долучитися до роботи Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань (далі — ДБР).

Рада громадського контролю утворюється для забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю ДБР.

Кандидатури, які подаватимуться від АПУ для включення до складу Ради громадського контролю при ДБР, будуть розглянуті та затверджуватимуться Правлінням АПУ.

Для розгляду Вашої кандидатури потрібно надати такі документи:

  • заяву делегованої особи про згоду на участь у роботі Ради з повідомленням про відсутність обмежень щодо членства в Раді відповідно до частини першої статті 28 Закону України «Про Державне бюро розслідувань»;
  • копію паспорта, засвідчену в установленому порядку;
  • автобіографію, що обов’язково повинна містити: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях (в тому числі в минулому), відомості про наявність чи відсутність судимості, інформацію про досвід та досягнення в роботі, пов’язаній із сферою правозахисної діяльності;
  • мотиваційний лист делегованої особи, в якому викладаються її мотиви обрання до складу Ради громадського контролю;
  • контактний номер телефону та адресу електронної пошти делегованої особи;
  • письмову згоду делегованої особи на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій автобіографії та мотиваційного листа.

Якщо Ви бажаєте подати кандидатуру Вашого представника від імені Асоціації правників України до Ради громадського контролю при ДБР, будь ласка, надішліть листа з документами до Секретаріату на адресу: gr@uba.ua до 18:00 2 березня 2018 року.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» до складу Ради громадського контролю не можуть входити:

1) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

2) особи, які були працівниками правоохоронних органів упродовж попередніх двох років (незалежно від тривалості);

3) особи, близькі особи яких були працівниками Державного бюро розслідувань упродовж попередніх двох років (незалежно від тривалості).

У вас є цікава ідея заходу?