Legal weekend у Львові
Львів — 22 жовтня 2017 року. Відбулася VI Всеукраїнська правнича школа з цінних паперів та фондового ринку, організована Львівським осередком Ліги студентів АПУ.
Два насичені дні розпочалися з лекції юристів однієї з найкращих юридичних фірм України Avellum Дмитра Ткачука та Андрія Романчука. Досвідчений адвокат АО «Павленко і партнери» Наталія Якібчук розповіла про закони sell-out, squeeze-out, а також корпоративні договори. Про залучення боргового фінансування шляхом єврооблігацій зі слухачами поділилися Тарас Дмуховський та Анна Мельничук, юристи Avellum, а також випускники юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.
Олеся Прантюк завітала з далекого Лондона, тому учасники дізналися про The special aspects of the individual company's trading, valuation standards of companies, what exactly do we mean by value. Марія Ортинська, директор IPStyle, розповіла про право інтелектуальної власності у фінансовому секторі, різницю між авторським правом та патентом, про те, як захистити свої права у цій сфері, хто такі патентні тролі і як з ними боротися.
Нестор Дубневич завершив перший день Школи і провів дуже інформативну презентацію на тему: «Токенізація активів: майбутнє цінних паперів на блокчейні».
Другу частину заходу відкрив Сергій Казмірчук, юрист Sayenko Kharenko. Завдяки Сергію правники дізналися про особливості регулювання застави акцій, усі практичні аспекти цього питання. Наступним спікером став Андрій Жупанин, юрист DLA Piper, який розповів про передумови виникнення корпоративного управління, що таке day-to-day management, agency problem. Про AML compliance та криптовалюти розповів Сергій Мохнєв, консультант з питань регуляторного комплаєнсу, член ACAMS та CAMS.
Останніми спікерами стали представники AxonPartners Євгенія Гірєва та Олена Наумчук, котрі розповіли, як працює фаундинг стартапів, що таке блокчейн та розумні контракти, які права і переваги мають власники токенів, legal framework, про досвід провідних країн у цій сфері.
Майбутні правники висловлюють подяку спікерам та сподіваються, що подібні заходи стануть звичним явищем у нашій системі освіти.