Чого чекати від новел у податковому законодавстві?

КИЇВ — 20 грудня 2016 року. Комітет АПУ з податкового та митного права провів фінальне засідання в поточному році, на якому обговорили практичні аспекти судової експертизи в податкових спорах та останні тенденції в податковому законодавстві.

Спікерами виступили: Лариса Антощук, керівник практики з вирішення податкових спорів компанії KPMG Ukraine, Віталій Наконечний, помічник-консультант народного депутата Андрія Журжія, та Ірина Педь, керуючий партнер експертної групи S&D. Модерував дискусію Владислав Соколовський,голова Комітету АПУ з податкового та митного права, керуючий партнер АК «Соколовський і Партнери».

Розпочав захід пан Віталій, розповівши останні новини щодо змін до Податкового кодексу України. Далі про новели в податковому законодавстві продовжила пані Лариса. За словами спікерів, найбільш масштабні оновлення стосуються адміністрування податків, а також торкнуться податкових консультацій і окремих видів податків.

Під час обговорення окрему увагу приділили розгляду законопроекту №5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу (щодо покращення інвестиційного клімату). За словами пана Віталія, однією з суттєвих втрат, яку документ зазнав під час доопрацювання, є залишення баз даних у віданні Державної фіскальної служби України. Серед важливих новацій — запровадження електронного кабінету, який надасть платникам можливість максимально спростити спілкування з державними органами та мінімізує людський фактор. Очікується також введення відкритого реєстру про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу на сайті ДФС.

Наприкінці заходу учасники обговорили тактику використання судової експертизи в податкових спорах. «Багато хто з фахівців розглядають експертизу у податкових спорах лише як спосіб затягування процесу. Однак є й такі, що розуміють цінність експертного висновку і використовують звернення до експерта як один із тактичних прийомів», — зазначила пані Ірина. За її словами, зараз, крім стандартного висновку, від експерта можна отримати ще експертне дослідження, консультаційний висновок або ж рецензію. Остання готується, якщо опоненти отримали висновок, з яким клієнт не погоджується. Нині саме вона користується найбільшим попитом, адже на ринку з’явилося багато експертів, які роблять неякісну роботу.

Слідкуйте за подіями Комітету АПУ з податкового та митного права та долучайтеся до його діяльності! Чекаємо Ваших пропозицій на адресу: komitet@uba.ua

Презентації заходу:
Зміни до податкового законодавства з 01.01.2017 року.
Судова експертиза в податкових спорах – тактика використання.

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК