Громадська рада доброчесності: перші рішення

КИЇВ — 23 листопада 2016 року. Громадська рада доброчесності на першому засіданні ухвалила важливі рішення: погодила внутрішні правила роботи та визначила координаторів і персональний склад колегій.

Громадська рада доброчесності була обрана 11 листопада 2016 року у кількості 20 членів з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) у встановленні відповідності суддів (кандидатів у судді) принципам професійної етики та доброчесності.

Асоціацію правників України у Громадській раді доброчесності представляють Андрій Савчук, партнер Moris Group, та Сергій Верланов, партнер Sayenko Kharenko.

Відповідально ставитися до своєї роботи, виносити лише обґрунтовані висновки та працювати відповідно до мети і завдань Ради — такі поради дав голова ВККС Сергій Козьяков перед початком першого засідання Громадської ради доброчесності.  

Першим рішенням Громадської ради доброчесності стало ухвалення Регламенту з певними застереженнями щодо уточнення формулювань та інструментів комунікації з громадськістю.

Були обрані два координатори Ради, які виконуватимуть комунікаційні функції. Серед них — член Асоціації правників України, адвокат Віталій Титич (представляє Transparency International Ukraine та ГО «Автомайдан») та юрист Галина Чижик (ГО «Центр демократії та верховенства права»). Також було затверджено персональний склад колегій Ради.

Нагадаємо, що Асоціація правників України здійснює постійний інформаційний супровід діяльності новоствореного органу у межах проекту «Сприяння судовій реформі. Формування Громадської ради доброчесності».

У вас є цікава ідея заходу?