Результати 116-го засідання Правління Асоціації правників України

КИЇВ — 19 жовтня 2016 року. У приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko відбулося чергове засідання Правління Асоціації правників України (АПУ).

Члени Правління затвердили фінансовий звіт за 9 місяців 2016 року. Президент АПУ Денис Бугай представив нові проекти Асоціації, спрямовані на підтримку впровадження судової реформи в країні — формування Громадської ради доброчесності та відбір суддів до Верховного Суду.

У свою чергу, радник АПУ у відносинах з міжнародними організаціями Володимир Саєнко поділився ідеями щодо поглиблення співпраці з Міжнародною асоціацією юристів та поінформував про успішне зняття технічних обмежень на переказ коштів на користь ІВА. Тож, відтепер українські юристи зможуть безперешкодно здійснювати платежі на користь організації, зокрема, сплачувати членські внески та збори за участь у конференціях.

Регіональні рішення Правління включали затвердження голови Відділення АПУ в Сумській області — арбітражного керуючого Євгена Чупруна. Також за результатами виборів затверджено керівництво Відділення АПУ у Вінницькій області. Головою Відділення став Назар Мартинюк, керуючий партнер ЮФ «Мартінс», а до колегіального органу (Ради) увійшли: Євген Бернада, суддя Вінницького міського суду, Андрій Кадочніков, юрисконсульт Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Міністерства соціальної політики України, Олександр Малик, секретар Вінницького міського суду, та Світлана Малиновська, директор Вінницького міського центру з надання безоплатної правової допомоги.

Врешті, було затверджено заступників голови Комітету АПУ з нерухомості та будівництва — Юрія Піту, керуючого партнера ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери», та Сергія Смірнова, радника ЮФ Sayenko Kharenko.

Член Правління АПУ, президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) Володимир Кравчук представив концепцію проекту «Захист незалежного суду», який виник у результаті збільшення фактів вчинення тиску на суддів, загроз особистій безпеці та порушення гарантій судової незалежності.

З попередніми рішеннями Правління АПУ та іншими офіційними документами Асоціації можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.