АПУ вкотре відкривала Україну світові на Щорічній конференції ІВА

ВАШИНГТОН (США) — 21 вересня 2016 року. Асоціація правників України (АПУ) разом із провідними юридичними компаніями країни провели національний прийом Open Ukraine у межах Щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA) 2016.

Прийом став справжньою подією цієї конференції й зібрав більше 200 учасників. Захід проходив у самісінькому серці George Town (м. Вашингтон) в історичному будинку Forrest-Marbury House, 1788, який займає Посольство України з 1992 року.

У якості спеціальних гостей у прийомі взяли участь: Богдан Футей, колишній суддя Федерального претензійного суду США, Тимур Хромаєв, голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Олена Зеркаль, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції.

Серед українських учасників заходу були представники провідних юридичних фірм країни, які є членами ІВА. Від Асоціації правників України до колег з вітальним словом звернувся Володимир Саєнко, радник АПУ з міжнародних відносин, партнер Saenko Kharenko.   

Учасників прийому розважали приємною музикою та частуваннями, цікавими історичними розповідями під час екскурсії по Forrest-Marbury House, а на згадку у юристів залишилися приємні подарунки від організаторів прийому.

Асоціація правників України є членом ІВА з 2006 року і підтримує тісні взаємовідносини з організацією.

Традиція проведення національних прийомів у межах щорічних конференцій ІВА виникла декілька років тому. З того часу ми збирали провідну юридичну спільноту світу на вечірніх прийомах у Бостоні (США) та Дубліні (Ірландія), а також на діловому сніданку Ukraine: Welcoming Business y Відні (Австрія) минулого року.

Цьогорічний захід перевершив всі сподівання та став наймасштабнішим заходом АПУ подібного формату у межах конференції ІВА. 

Асоціація правників України принагідно висловлює щиру вдячність Посольству України в США та партнерам прийому — Aequo, Asters, Arzinger, Avellum, Egorov, Puginski, Afanasiev & Partners, Saenko Kharenko, Vasili Kisil & Partners.

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК