Розпочато нову сертифікаційну програму з ІТ права

Центр верховенства права Українського католицького університету у партнерстві з Комітетом АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету запускає нову сертифікаційну програму з ІТ права за участі кращих українських та іноземних експертів у галузі юридичного супроводу ІТ бізнесу.

«Активний розвиток ІТ бізнесу в Україні потребує створення відповідних умов і належний рівень підготовки юристів, які супроводжують технологічні проекти. Започаткування Програми з ІТ права у Львові є логічним, з огляду на те, що Львів — один із центрів ІТ індустрії в Україні та загальний інтерес українських юристів до цієї тематики», — коментує ідею створення Програми Іван Городиський, директор Центру верховенства права УКУ.

Старт програми — 23 вересня 2016 року. Тривалість — 8 дводенних модулів протягом 4 місяців, у межах яких будуть розкриті питання менеджменту ІТ бізнесу та його корпоративного структурування, захисту прав інтелектуальної власності та договорів у сфері ІТ, кіберзлочинності та кримінально-правового захисту діяльності ІТ компаній, а також юридичного супроводу ІТ бізнесу в ЄС та США.

Генеральними партнерами Програми є юридична компанія Sayenko Kharenko та Західна консалтингова група. Також Програма відбуватиметься за підтримки Lviv ІТ Cluster, Startup Depot, Lviv Business Incubator, IHUB Lviv, Axon Partners та Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету Асоціації правників України.

Степан Веселовський, СЕО Lviv IT Cluster, каже, що Програма з ІТ права УКУ покликана стати проектом, який якісно підвищить рівень кваліфікації ІТ юристів, залучивши провідних експертів-практиків у цій сфері. Натомість, Микита Полатайко, координатор ІТ практики юридичної компанії SayenkoKharenko та голова Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету Асоціації правників України, коментуючи рішення про підтримку програми зазначив: «Чим довше я слідкую за ринком, тим більше компаній пишуть, що у них є ІТ-практики, але кількість фахівців, з якими можна порадитися, на жаль, зростає значно повільніше. Ми готові старатися, щоб допомагати колегам опанувати нову сферу, яка так стрімко змінюється. І якщо нести у світ добре і інноваційне, то саме разом із добрими людьми та інноваційним навчальним закладом, яким я бачу УКУ».

Окрім цього, Академічна рада Програми пропонує 3 стипендії, які покриють 70% вартості від навчання. Для того щоб взяти участь у стипендійному конкурсі, потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на адресу: rlc@ucu.edu.ua (не менше двох сторінок, Cambria, 14, 1,5) та пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради Програми.

Усі заняття проходитимуть в iHub Lviv та Українському католицькому університеті.

Реєстрація на Програму: https://goo.gl/forms/TzefZkGU1w3eP8Ei1

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці: itlaw.ucu.edu.ua, а також надіславши запитання на адресу електронної пошти: rlc@ucu.edu.ua.

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК