Що потрібно знати про електронний цифровий підпис?
ОДЕСА — 29 липня 2016 року. Комітет АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету провів практикум з використання електронних цифрових підписів у межах конференції «LawHack — юридичні аспекти IT-підприємництва».
В якості експерта виступив Володимир Фльонц, засновник та голова ГО «Електронна демократія», автор громадської ініціативи «е-Вибори», один із розробників Системи електронних публічних закупівель ProZorro. Модерувала дискусію Олена Вардамацька, заступник голови Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, юрист, голова IP/IT-практики «Вольф Тайс».
Під час заходу учасники обговорили нюанси підтвердження особи, яка наклала електронний або електронний цифровий підпис, а також особливості використання ЕЦП, виданих різними центрами сертифікації.
Не залишили поза увагою і використання ЕЦП для електронного судочинства. До дискусії долучилась Ірина Паламарчук, заступник голови апарату Овідіопольського районного суду Одеської області. Пані Ірина поділилась з присутніми практикою запровадження електронного судочинства і надання електронних адміністративних послуг в м. Овідіополь, що викликало жвавий інтерес в учасників заходу.
Також правники дізналися, які переваги у криптографічних ключів, обговорили оригінальність та цілісність документа, підписаного за допомогою ЕЦП.
На завершення пан Володимир відповів на запитання та надав корисні рекомендації щодо використання та зберігання ЕЦП.
Слідкуйте за подіями Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету — підписуйтесь на сторінку в мережі Фейсбук. Також чекаємо ваших пропозицій на адресу: komitet@uba.ua.
Презентацію заходу можна переглянути за посиланням.