Правники обговорили нюанси майнових та земельних спорів

КИЇВ — 16 червня 2016 року. Комітет АПУ з аграрного права провів засідання, присвячене обговоренню практичних аспектів майнових та земельних спорів.

У якості доповідачів виступили Віталій Янкович, заступник голови Комітету АПУ з аграрного права, старший юрист ALEXANDROV&PARTNERS, та Ксенія Шеїн, старший юрист ALEXANDROV&PARTNERS. Модератором засідання був Ігор Мельник, голова профільного Комітету АПУ, адвокат, керуючий партнер АК IMG Partners.

Під час засідання обговорили проблемні питання про спори, пов’язані з проведенням земельних торгів; відшкодування збитків за самовільне зайняття земель; «міни» земельних паїв. Окремо учасники зупинилися на розгляді питань щодо договорів оренди, зокрема з приводу подвійної реєстрації одних і тих самих земель, поновлення договорів оренди тощо.

Також обговорили особливості земельних спорів щодо земель фермерських господарств. Крім того, проаналізували порядок передачі права власності на майно колективних сільськогосподарських підприємств (КСП) та нюанси державної реєстрації майна реорганізованого КСП.

На завершення пан Ігор наголосив, що Комітет АПУ з аграрного права відкритий до співпраці. Тож якщо Ви маєте бажання долучитися до участі в удосконаленні законодавства України в аграрній галузі або у Вас є пропозиції щодо наступних заходів, пишіть на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?