Міжнародний семінар: застосування Нью-Йоркської конвенції 1958 року

КИЇВ – 2 листопада 2015 року. Асоціація правників України (АПУ) долучилася до організації міжнародного семінару «Застосування Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень 1958 р. – міжнародний досвід для України».

На відкритті заходу виступили Голова Вищого спеціалізованого суду України Борис Гулько, заступник голови Вищого спеціалізованого суду України Марина Червинська, президент Асоціації суддів України, суддя Олена Євтушенко, партнер АК ENGARDE Ірина Назарова та юрист ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна Олександр Волков.

Чільне місце у програмі  заходу було відведено міжнародному досвіду застосування Конвенції. Відомий експерт у сфері міжнародного арбітражу Ерхард Бьом, партнер Baier Attorneys at Law (Відень, Австрія), представив теоретичний огляд та практичний аналіз положень щодо дійсності арбітражної угоди.  Сотеріс Піттас, директор юридичної фірми «Soteris Pittas and Co LLC» (Лімасол, Кіпр), роз’яснив проблематику дефектів в арбітражних угодах та їх наслідки для процесу. Підстави для відмови у визнанні та виконанні арбітражного рішення представив Саймон Грінберг, партнер Clifford Chance.

Національний досвід та тенденції у застосуванні Нью-Йоркської Конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень представили Дмитро Луспеник, суддя Вищого спеціалізованого суду України та Олена Євтушенко, суддя Вищого спеціалізованого суду України.

Організаторами семінару виступили: Асоціація суддів України, Вищий Спеціалізований Суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ, Комітет АПУ з альтернативних вирішень спорів, ЮФ ENGARDE та ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

Серед учасників семінару були судді районних, апеляційних судів м. Києва і Київської області, представники ВССУ, а також судді міжнародних арбітражних судів, науковці, та адвокати.

Нагадаємо, що 5-6 листопада у м. Київ проходитиме наймасштабніша конференція у сфері міжнародного арбітражу Kiev Arbitration Days 2015: мислити глобально

Юридична допомога