Гостинний Донецьк приймав учасників V Щорічної конференції Асоціації правників України

ДОНЕЦЬК – 12-15 червня 2008 року. У Донецьку пройшов ряд неформальних заходів у рамках V Щорічної конференції Асоціації правників України.

Окрім робочих сесій з різних тематик та галузей права, у програмі Конференції було передбачено ряд неформальних зустрічей членів. Так, 12 червня, першого дня Конференцій у готелі «Донбас-пелес» відбувся Президентський прийом для членів Асоціації. Прийом пройшов за участі представників Донецької обласної державної адміністрації та Донецької міської ради, голови Апеляційного суду Донецької області Валентини Лісової, декана економіко-правового факультету Донецького національного університету В’ячеслава Волкова та директора Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академіка НАН України та Академії правових наук України Валентина Мамутова.    

Під час прийому Президент Асоціації Сергій Коннов виступив із коротким вітальним словом, подякувавши членам та партнерам за активну участь у роботі Асоціації  та нагородив присутніх представників юридичних фірм-генеральних партнерів Асоціації у 2008 році пам’ятними відзнаками.

Під час прийому члени Асоціації та гості відпочивали та спілкувались у традиційно дружній атмосфері. Так, адже не роботою єдиною живуть наші правники і у колег завжди знайдеться про що поговорити та пожартувати.

Наступного дня, 13 червня увечері відбувся святковий прийом відділення Асоціації у Донецькій області, який зібрав учасників у колоритному ресторані на воді з поетичною назвою «Е моё». Вечір відкрила Голова Відділення Любов Нестиренко словами гостинності та побажаннями плідної роботи під час та після завершення Конференції. 

Господарі цьогорічної Конференції влаштували чудовий прийом з вишуканою музикою у виконанні місцевого джаз-гурту. Справжнім здивуванням для присутніх стали оригінальні подарунки – шматочки донецького вугілля, які будуть зігрівати нас холодними зимніми вечорами. Не лишилося без подарунків і керівництво Асоціації. Так, декан економіко-правового факультету Донецького національного університету В’ячеслав Волков урочисто вручив Президенту Асоціації Сергію Коннову та Голові відділення АПУ у Донецькій області Любові Нестиренко нагороди за високий вклад у професійний розвиток та навчання студентів-правників Університету. Не лишився без подарунку і Секретаріат Асоціації. Донецьке відділення у особі Любові Нестиренко презентувало Києву картину на пам'ять про час, проведений у Донецьку.

Наступного вечора, 14 червня, відбувся боулінг-турнір «5 щасливих страйків». Учасники розділилися на декілька команд. Серед найактивніших були учасники з міст Одеса, Донецьк та Київ разом із Секретаріатом Асоціації. Гра тривала близько трьох годин, а щасливі власники перших п’яти страйків віднайшлись вже з перших хвилин гри.

Варто зазначити, що шанси на перемогу були рівними, оскільки у кожній із команд були як новачки, так і справжні професіонали. Страйки один за одним сипалися у Володимира Зубаря, Олександра Крутя, Юрія Петренка, команда якого і отримала перше місце.      

Окрім того, члени та гості Конференції мали змогу відвідати Донецький національний університет, здійснити екскурсію затишними вуличками міста та відвідати юридичні фірми Донецька, за що також хотіли б висловити окрему вдячність Ігорю Голованю (голова АК «Головань і Партнери») та Григорію Макіяну (ЮФ «Правіс»).

Окремим раундом заходів відзначились вранішні зустрічі учасників Конференції. Першого дня за сніданком зібрались партнери юридичних фірм, наступного дня – голови комітетів Асоціації. А от останнього дня Конференції учасники зібралися на сніданок з Першим заступником Голови Антимонопольного комітету України, державним уповноваженим, Олександром Мельниченком. Гість викликав велику зацікавленість своїми розповідями про практичні аспекти діяльності Антимонопольного комітету, останні великі злиття та поглинання на ринку України та у світі, про методи визначення долі компанії на ринку тощо.

Впродовж роботи Конференції незмінним атрибутом кожного дня була виставка юридичної літератури, організована видавництвом «Юридична практика».

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність всім учасникам V Щорічної конференції Асоціації правників України та її партнерам та спонсорам, зокрема: Генеральному партнеру Конференції ЮФ «Александров та Партнери», партнерам: ЮК «Апріорі-Лекс», ЮПФ «Грищенко та Партнери», ЮФ «Кашпоров та Партнери», ЮФ «Правіс», ЮФ «Правовое содействие», АК «Шонхерр».  ЮФ «Правіс» всебічну підтримку заходів Конференції.

У вас є цікава ідея заходу?