Запрошуємо до реформування правоохоронних органів!

КИЇВ – 5 травня 2015 року. Асоціація правників України (АПУ) запрошує всіх приєднуватися до роботи щодо напрацювання та розробки законопроектів щодо реформи правоохоронних органів України.

Зокрема, мова йде про такі проекти законів України: «Про прокуратуру», «Про міліцію», «Про бюро розслідувань», «Про кримінальні злочини», а також внесення змін до діючого Кримінального процесуального кодексу України.

«Ми розшукуємо досвідчених правників, які готові 2-3 години свого робочого часу в день приділяти розробці законопроектів та реалізації різних ініціатив, направлених на реформування системи правоохоронних органів. Зараз у нас є унікальна можливість дійсно змінити стан справ на краще», - зазначає куратор цього напряму роботи Сергій Гребенюк, голова Відділення АПУ у м. Києві, радник ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери» в Україні.

Якщо ви маєте бажання взяти участь у роботі, пишіть на адресу komitet@uba.ua, вказуючи поточне місце роботи та контактні дані.   

Найближчим часом відбудеться зустріч у межах Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права та Відділення АПУ у м. Києві з метою обговорення подальших планів та конкретних напрямів роботи. Слідкуйте за нашими анонсами на сайті АПУ! 

Юридична допомога