У Києві відбувся ІІ Щорічний Форум з корпоративного права Асоціації правників України

КИЇВ – 31 жовтня 2008 року. Асоціація правників України провела ІІ Щорічний Форум з корпоративного права, зібравши провідних правників для обговорення змін, які відбулись за рік, що минув та визначити перспективи розвитку корпоративного законодавства та управління.

Проведення цьогорічного Форуму з корпоративного права відбулося як ніколи вчасно. Так, адже нещодавно був підписаний Закон України „Про акціонерні товариства”. Якраз обговоренню цього нового нормативного акту і була присвячена левова частка роботи доповідачів на Форумі.

Окрім того, учасники мали змогу почути коментарі власне розробників закону та членів робочої групи, які брали безпосередню участь у створенні цього акту. В рамках Форуму, свої думки висловили законотворці та високопосадовці з державних органів, які є ключовими регуляторами корпоративних відносин. Так, зокрема, своїми думками поділився Сергій Бірюк, член Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Олександр Мельниченко, в.о. Голови Антимонопольного комітету України.

Як зазначив у своєму вітальному слові Президент Асоціації правників України Сергій Коннов: „Минулого року правники на Форумі обговорювали такий важливий законопроект про акціонерні товариства, і от сьогодні ми вже маємо можливість його вивчати та аналізувати у якості закону. Тепер ми маємо йти далі і визначати нові горизонти реформування корпоративного законодавства, щоб мати прозорі та зручні правила роботи у сфері корпоративного права та управління”.

Окрім нового корпоративного законодавства правники також обговорювали таку звичну вже тему захисту активів компанії та протидії рейдерству. Також, вперше публічно було озвучено питання присутності іноземних юридичних фірм на українському ринку з погляду антимонопольного законодавства та захисту конкуренції.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність партнерам Форуму ЮК "Ващенко, Бугай та Партнери" та ЮФ "Спенсер і Кауфман", а також партнеру секції: "Усунення недоліків корпоративного законодавства", ЮФ "Астерс".

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023