Обрано членів Правничої Асамблеї АПУ на 2015-2017 роки

2015-02-25

КИЇВ 25 лютого 2015 року. Виборча комісія Асоціації правників України (АПУ) оприлюднила результати виборів членів Правничої Асамблеї АПУ на 2015 — 2017 роки.

Правнича Асамблея АПУ — найвищий колегіальний орган управління Асоціацією, який приймає рішення з найважливіших питань діяльності нашої організації.

На правників, обраних до Правничої Асамблеї, покладається обов’язок бути присутніми та голосувати на засіданнях, де відбувається ухвалення найважливіших рішень з питань роботи та управління Асоціацією. Чергові засідання Правничої Асамблеї проходять двічі на рік.

Члени Правничої Асамблеї АПУ від відділень:

Відділення АПУ у Вінницькій області:

  1. Руденко Олег Сергійович

Відділення АПУ в Дніпропетровській області:

  1. Савчук Олексій Сергійович
  2. Жуков Сергій Вікторович

Відділення АПУ в Івано-Франківській області:

  1. Костюк Володимир Богданович

Відділення АПУ в Львівській області:

  1. Ковач Софія Іванівна
  2. Покрова Леонід Юрійович

Відділення АПУ в м. Києві:

  1. Асадчих Таїсія Олександрівна
  2. Богатчук Дарія Петрівна
  3. Воронько Олексій Олексійович
  4. Грушовець Євген Анатолійович
  5. Деркач Сергій Степанович
  6. Добош Юрій Олегович
  7. Кіріна Вікторія Артурівна
  8. Кожухівська Оксана Григорівна
  9. Колос Юрій Вадимович
  10. Корж Анна Володимирівна
  11. Кравченко Артем Володимирович
  12. Лукьяненко Олександр Леонідович
  13. Мацюк Тетяна Василівна
  14. Нікулеско Дмитро Сергійович
  15. Ніколенко Олена Володимирівна
  16. Нуралін Микита В’ячеславович
  17. Огнев’юк Ярослав Вікторович
  18. Патій Юлія Ігорівна
  19. Пліса Наталія Михайлівна
  20. Просянюк Ольга Вікторівна
  21. Рижук Маргарита Сергіївна
  22. Сербін Ірина Іванівна
  23. Сердюк Віталій Анатолійович
  24. Сєргєєва Анастасія Василівна
  25. Сич Анастасія Олексіївна
  26. Соколов Микола Миколайович
  27. Сташків Катерина Іванівна
  28. Стоянов Артем Дмитрович
  29. Федоренко Ігор Люсикович
  30. Филик Андрій Ігорович
  31. Фомін Ігор Юрійович
  32. Харченко Руслан Миколайович
  33. Холод Іван Павлович
  34. Хорунжий Юліан Андрійович
  35. Циганков Андрій Ігорович
  36. Шаповал Дмитро Володимирович
  37. Шелест Віктор Тарасович
  38. Шкаровський Денис Олегович

Відділення АПУ в Одеській області:

  1. Волков Артем Сергійович
  2. Сергєєва Світлана Йосифівна

Відділення АПУ в Харківській області:

  1. Вишневецький Юрій Олександрович
  2. Кривенко Олександр Олександрович
  3. Москаль Роман Богданович

Члени Правничої Асамблеї АПУ від секцій:

Адвокатів та практикуючих правників:

  1. Вишневецька Тетяна Анатоліївна
  2. Гаврилова Людмила Олександрівна
  3. Глушков Валентин Олександрович
  4. Зайцева Дарія Анатоліївна
  5. Іванишин Максим Тадейович
  6. Ільков Олександр Михайлович
  7. Кириєвський Олег Борисович
  8. Кучерявий Володимир Володимирович
  9. Очкольда Микола Геннадійович
  10. Подільчак Антон Миколайович
  11. Титикало Роман Сергійович

Державних службовців:

  1. Антоненко Леонід Васильович
  2. Палагицька Анна Сергіївна

Науковців та освітян:

  1. Шевердін Максим Михайлович

Суддів:

  1. Кравчук Володимир Миколайович
  2. Бернада Євген Валерійович

Юрисконсультів:

  1. Бугай Максим Володимирович
  2. Лиса Наталя Вікторівна
  3. Стройко Ірина Анатоліївна

На черговому засіданні Правничої Асамблеї АПУ, яке відбудеться у Львові 22 травня 2015 року, буде обрано керівництво Асоціації — Президента, Віце-президента та членів Правління АПУ.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ