Нагороджено переможців та фіналістів І Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

КИЇВ – 4 квітня 2014 року. Нагородження переможців та фіналістів І Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація».

Нагородження відбулось в приміщення юридичної фірми «Астерс»

Фіналістів та переможців привітали Президент УАА, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko Тетяна Сліпачук, юрист юридичної фірми «Астерс», Генеральний Секретар УАА Ярослав Петров та радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, член Правління УАА Олена Перепелинська.

За рішенням стипендіальної комісії (Тетяна Сліпачук, Ярослав Петров, Олена Перепелинська та Маркіян Мальський) призерами Конкурсу стали:

І місце - Оксана Матіяш, КНУ ім. Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин. Оксана отримала грошову винагороду, право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації та можливість пройти оплачуване стажування в ЮФ Sayenko Kharenko

ІІ місце - Андрій Онисько, КНУ ім. Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин Отримав грошову винагороду, право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації та можливість пройти стажування в ЮФ Asters

ІІІ місце - Вікторія Мартинкова, КНУ ім.Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин; Анастасія Нгуєн, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова; Андрій Шостацький, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Студенти отримали право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації та корисну літературу.

Фіналісти конкурсу - Лариса Данченко, Аліна Маковська, Софія Ковач, В’ячеслав Корицький, Дмитро Стецков, Олександр Тимчій, - отримали сертифікати та право стати учасниками II Arbitration School без написання ессе.

Від імені Асоціації правників України та Ліги студентів учасників привітали Ганна Глущенко – Голова Ліги студентів та Дар’я Сєдих – Керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси»

Ми висловлюємо подяку Українській Арбітражній Асоціації за підримку діяльності Ліги студентів та сподіваємось на подальше співробітництво.

Дякуємо юридичним фірмам Sayenko Kharenko, Asters, «Лавринович та Партнери» за сприяння.  Тетяні Сліпачук, Олені Перепелинській, Маркіяну Мальському та Ярославу Петрову за особистий внесок в організації та проведені Конкурсу.

Юридична допомога