У Луганську відбувся круглий стіл «Експорт та імпорт сільськогосподарської продукції і інвестування іноземного капіталу в сферу сільського господарства. Проблемні питання»

ЛУГАНСЬК – 6 грудня 2013 року. У конференц-залі Готельного комплексу «Дружба» відбувся круглий стіл Відділення АПУ в Луганській області  на тему: «Експорт та імпорт сільськогосподарської продукції і інвестування іноземного капіталу в сферу сільського господарства. Проблемні питання».

Олександр Євсютін, голова Відділення та директор Адвокатсько-консалтингового бюро «ЄМП», відкрив засідання та виступив з вступною промовою.

Далі продовжила представник Луганської митниці, начальник відділу правового забезпечення – Ірина Хрипко, яка виступила з доповіддю відносно митного законодавства та його останніх змін в цій сфері. Доповідь перейшла у жваве обговорення між присутніми, зокрема між головою Регіональної ради підприємців при Луганській обласній державній адміністрації - Геннадієм Морозовим та доповідачем в частині перспективних проектів в Луганській області.

Наступною виступила представник Державної фітосанітарної інспекції в Луганській області, начальник управління державного нагляду - Євгенія Ануфрієва, яка висвітлила тему: «Експертизи в сфері сільськогосподарської продукції». Тема доповіді викликала зацікавленість у присутніх, зокрема в дискусію з доповідачем вступив представник Луганського національного аграрного університету, доцент кафедри менеджменту та права, адвокат – Віктор Ратніков, стосовно необхідності та можливостей розвитку сільськогосподарської продукції саме на території України.

Після чого, засідання круглого столу продовжила Наталія Онопченко, представник Державної інспекції сільського господарства в Луганській області, начальник відділу контролю якості та безпеки зерна і продуктів його переробки, яка виступила з доповіддю на тему: «Сертифікати для експорту», в ході якої висловила послідовну процедуру оформлення необхідних документів для експорту продукції. 

В ході обговорення були окреслені основні проблемні питання регулювання зовнішньоекономічної діяльності та взаємодії суб’єктів господарювання, консалтингових і юридичних копаній з органами державної влади.

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.