Асоціація правників України закликає долучитися до роботи Центру правової допомоги для учасників мирних протестів

КИЇВ — 2 грудня 2013 року. У межах Асоціації правників України (АПУ) розпочав роботу Центр правової допомоги для учасників мирних протестів, метою якого є надання оперативної та фахової допомоги громадянам, котрі постраждали від протиправних дій правоохоронних органів. 

До роботи Центру уже долучилося керівництво Асоціації правників України і провідні юристи та адвокати країни. Безоплатна правова допомога буде надаватися у різних напрямах, залежно від потреб потерпілих. 

«Давайте об’єднаємося і допоможемо людям, які постраждали під час мирних протестів, захистити їхні права. Ми потрібні один одному», — закликає голова Центру, член Правління АПУ Андрій Стельмащук.

«Асоціація правників України як провідна громадська організація, що стоїть на захисті прав та свобод людини і громадянина, готова надати всю необхідну фахову та організаційну допомогу для роботи Центру», — зазначив Президент АПУ Денис Бугай.

Асоціація правників України закликає усіх небайдужих колег долучитися до роботи Центру та допомогти громадянам, постраждалим під час проведення мирних протестів.

Ви можете долучитися до роботи Центру, заповнивши форму або надіславши листа на електронну адресу sos@uba.ua. Сподіваємося на вашу небайдужість та готовність допомогти потерпілим!

Юридична допомога