Комітет з банківського та фінансового права провів семінар з придбання товарів у групах

КИЇВ  - 14 червня 2012 року. Комітет з банківського та фінансового права спільно з Асоціацією фінансових установ провів семінар на тему «Придбання товарів в групах: новий погляд на фінансову послугу з історією».

У якості доповідачів семінару виступили голова Асоціації фінансових установ Віктор Вовнюк, голова Комітету з банківського та фінансового права АПУ, керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group Олена Чепур та партнер Gryphon Investment Consulting Group Василь Марченко.

Також у засіданні взяв участь член Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг Микола Бурмака, заступник директора Департаменту регулювання та нагляду за фінансовими компаніями НАЦКОМФІНПОСЛУГ Владислав Жигінас.

Експерти розповіли про придбання товарів у групах з урахуванням нещодавніх законодавчих змін, а також відповідно до проекту Ліцензійних умов ведення діяльності по адмініструванню фінансових активів для придбання товарів в групах. Також доповідачі намагалися дати відповіді на питання, що буде з укладеними договорами та обслуговуванням вже створених груп для придбання товарів, якщо компанія не стане фінансовою установою, яка відповідальність за здійснення діяльності без ліцензії та набуття статусу фінансової установи тощо. 

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК