Ольга Просянюк стала гостем Форуму жінок-юристів АПУ

КИЇВ – 25 квітня 2012 року. У ресторані «Старе Запоріжжя» відбулося засідання Форуму жінок-юристів Асоціації правників України, присвячене сімейним традиціям та цінностям.

Гостем Форуму стала відомий юрист, керівник судового департаменту, партнер АО «Актіо» Ольга Просянюк, яка, до речі, обіймає посаду голови Комітету з процесуального права Асоціації правників України.   Модератором засідання виступила куратор Форуму, керуючий партнер ЮФ «Вронський, Вронська та партнери» Анна Вронська.

Ольга Просянюк розповіла про свій досвід на шляху становлення кар’єри юриста та про те, як їй вдається поєднувати роль партнера, дружини та матері. Як виявилося, основним стимулом до навчання та професійних звершень студентки з Вінниці стало бажання матеріального благополуччя та самореалізації. «Комплекс відмінниці», на думку Ольги Просянюк, чудова риса, яка допомагає бути першою завжди і у всьому.

До того як стати провідним фахівцем у своїй сфері та зайняти посаду партнера «Актіо», Ольга пройшла досить довгий шлях, який вона сама поділила на декілька етапів. Перша робота в авіаційному концерні «Титан» дала їй відвагу нічого не боятися та силу протистояти потужним перешкодам. Окрім того, вона стала першою українською жінкою, яка відвідала Антарктиду – мандрівка, яка запам’яталась на все життя.

З переходом на роботу в одну з провідних юридичних фірм Ольга відкрила для себе нові сфери практики,стандарти роботи та горизонти, остаточно сформувавшись як фахівець з представництва інтересів клієнтів у судах. За крок від партнерства бажання бути матір’ю та передусім жінкою пересилило професійні амбіції, внаслідок чого розпочався новий етап у її житті.  

Партнерство у АО «Актіо» принесло з собою відповідальність за розвиток компанії та підлеглих, чудову команду та можливість бути гарною матір’ю та дружиною. Зараз Ольга Просянюк відчуває себе щасливою, виховує двох синів та закінчує писати дисертацію.  

Формула успіху від Ольги Просянюк – нічого не боятись та «бути зубастим». «Я би нічого не змінювала у своєму житті, я повністю задоволена та відчуваю себе на своєму місці», - зізналася гостя.

На продовження засідання інструктор жіночої слов’янської гімнастики і жіночого ритуального танцю «Квітка», майстер з традиційних народних ляльок Марія Терещенко розповіла про способи зміцнення жіночого здоров’я і відновлення генетичної пам’яті та захист членів родини за допомогою родових практик.

У вас є цікава ідея заходу?