У Києві відбулося засідання Комітету АПУ з юридичної практики

КИЇВ – 22 березня 2012 року. Комітет з юридичної практики Асоціації правників України провів засідання, присвячене автоматизації бізнес-процесів у юридичній фірмі.

Керуючий партнер консалтингової компанії PSA Consulting & Management Systems Євген Бесарабов розповів правникам, навіщо, коли і як застосовувати у повсякденній роботі юридичної фірми білінг, CRM, управлінський облік та як найкраще організувати управління проектами і документами.

Зокрема, під час засідання були обговорені такі питання:

- потреба в автоматизації залежно від етапу розвитку та стратегії юридичної фірми;

- хто визначає доцільність та відіграє ключову роль у проекті автоматизації в юридичній фірмі? Практика та кейси впроваджень на українському ринку;

- як розрізняти поняття «білінгові системи», «системи документообігу», «системи управління проектами», «CRM-системи»?

-  поміркований підхід до вибору продукту: як оцінити та порівняти пропозиції на ринку? Як вибрати варіант, оптимальний для своєї юридичної фірми?

- оцінка вартості проекту з автоматизації: як правильно її розрахувати і нічого при цьому не упустити?

Правники, що проживають за межами міста Києва, мали можливість слідкувати за перебігом засідання завдяки відеотрансляції на сайті АПУ.

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК