Привітання Президента Асоціації правників України Валентина Загарія з нагоди дев’ятої річниці заснування Асоціації правників України

Шановні Колеги, шановні члени Асоціації правників України!

Дозвольте привітати Вас з дев’ятою річницею з дня заснування нашої організації — Асоціації правників України!

Асоціація правників України вже майже десятиліття працює над об’єднанням правників нашої країни задля створення сильної та потужної правничої спільноти. І з кожним роком ми все більше просуваємося у напрямку реалізації наших завдань та цілей.

Кожного разу, підводячи підсумки річної діяльності, ми маємо результати нашої роботи, якими пишаємося. Цього року ми можемо з впевненістю констатувати, що ще ближче наблизилися до своєї мети.

Регіональні відділення Асоціації правників України активізували свою роботу, доводячи на практиці, що наша організація є дійсно всеукраїнською та об’єднує активних правників не лише столиці, але й областей країни.  Так, адже кожен регіон є самодостатнім та повноцінним, зі своїм юридичним ринком, звершеннями, проблемами та перспективами. А проаналізувати стан справ як на заході, так і на сході нам допомогли регіональні юридичні форуми у Львові та Харкові. Необхідно зазначити, що серед усіх заходів Асоціації більш ніж третина була організована саме за межами столиці. І ця тенденція залишиться непорушною. Надзвичайно приємно констатувати той факт, що з кожним місяцем до нас долучається все більше правників та студентів правничих факультетів і переважно – з різних областей України.

Цього року ми взяли на себе амбіційну роль – самостійно організували першу в Україні дводенну конференцію з міжнародного арбітражу. І спроба була більш ніж вдалою – ми зібрали в Києві велику кількість світових експертів, за допомогою яких зробили перші суттєві кроки на шляху подолання прірви між Україною та світом, налагодили контакти та отримали цінну інформацію «з перших рук».     

Окремо варто відзначити результати роботи нового напрямку – моніторинг законодавства та законопроектна робота в межах Асоціації. Наші експерти в комітетах та робочих групах працюють по всім ключовим напрямкам реформування законодавства та висувають свої пропозиції, зауваження та надають фахові коментарі щодо прийнятих актів та існуючих законопроектів.    

Хотілося б висловити вдячність усім, хто бере участь в житті нашої організації у якості її членів — беручи участь в засіданнях комітетів та секцій, конференціях, форумах та неформальних зустрічах, у якості партнерів — підтримуючи ініціативи та заходи АПУ, у якості благодійників — надаючи безкорисливу допомогу на підтримку цілей та завдань, які ставить перед собою наша організація.

У вас є цікава ідея заходу?