Правління АПУ направило Звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Адвокатури Київської області стосовно ситуації навколо адвоката Титаренка М.М.

КИЇВ — 27 липня 2011 року. Правління Асоціації правників України висловило стурбованість щодо ситуації, яка склалася внаслідок винесення Печерським районним судом міста Києва в межах розгляду кримінальної справи № 1-657/11 окремої Ухвали стосовно порушення адвокатом Титаренком М.М. Правил адвокатської етики, вимог Кримінально-процесуального кодексу України та Закону України «Про адвокатуру».

У зв’язку з цим Правління АПУ 27 липня 2011 року направило Звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Адвокатури Київської області щодо ситуації навколо адвоката Титаренка М.М.

У Зверненні Правління АПУ висловило своє занепокоєння тим, що дії суду можуть стати негативним прецедентом щодо формування механізму впливу на адвоката з боку відповідних зацікавлених у цьому органів, що у подальшому може звести нанівець принцип незалежності адвоката у своїй діяльності та безповоротно підірве довіру до адвокатури України в цілому. Правління АПУ також висловило прохання до членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області відповідально та уважно віднестися до розгляду відповідної Ухвали Печерського районного суду міста Києва щодо відповідності дій адвоката Титаренка М.М. вимогам Правил адвокатської етики.

З повним текстом звернення Ви зможете ознайомитись за посиланням.

 

У вас є цікава ідея заходу?