Правління Асоціації правників України провело чергове 72-е засідання

КИЇВ — 24 травня 2011 року. Правління Асоціації правників України (АПУ) провело чергове 72-е засідання, яке було присвячене вирішенню поточних питань управління організацією. Засідання Правління АПУ проходило на літній терасі ЮФ Arzinger.

Першим питанням порядку денного було затвердження складу Номінаційної комісії Почесної відзнаки Асоціації правників України «За честь і професійну гідність» — найвищої нагороди АПУ, яка щорічно присуджується юристу, який має бездоганну репутацію та значні професійні досягнення. Цього року склад Номінаційної комісії залишився без змін. Лауреата Почесної відзнаки визначатимуть голова Третейського суду при АПУ Дмитро Грищенко (ЮФ «Грищенко і партнери»); голова Піклувальної ради АПУ Василь Кисіль (АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»); голова Комітету з юридичної практики АПУ Сергій Козьяков (ЮФ «Козьяков і партнери»); Президент АПУ Сергій Коннов (АК «Коннов і Созановський»); член Піклувальної ради АПУ Данило Курдельчук (ЮФ «Інюрколегія»).

Також  члени Правління затвердили новий склад Ради відділення АПУ у Харківській області та керівництво Відділення АПУ у м. Севастополі.

А от питання створення Комітету з альтернативного вирішення спорів буде вирішено на наступному засіданні. Так, члени Правління виявили бажання заслухати пропозиції та обґрунтування ініціаторів створення нового структурного підрозділу АПУ.

Варто зазначити, що це було передостаннє засідання Правління АПУ у діючому складі. Адже під час VII Щорічної правничої конференції АПУ в Одесі відбудуться вибори керівництва Асоціації: Президента, Віце-президента та членів Правління. Востаннє у нинішньому складі Правління збереться на підсумкове засідання в м. Одесі 10 червня 2011 року.

 

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023