Правління Асоціації правників України провело чергове 71-е засідання

КИЇВ – 22 березня 2011 року. Правління Асоціації правників України (АПУ) провело чергове 71-е засідання. Приміщення для проведення засідання Правління було люб’язно надано ЮФ «Астерс».

На засідання Правління АПУ був запрошений представник генерального партнера — ЮФ «Астерс» Армен Хачатурян. Він поділився з присутніми своїм баченням партнерської програми та роботи з партнерами і членами організації.

Значна частина засідання була приділена обговоренню фінансових питань та розподілу бюджетних коштів, зокрема на потреби відділень АПУ. Хоча поки що конкретних рішень прийнято не було, члени Правління дійшли згоди з низки ключових питань. Окрім того, члени Правління прийняли Концепцію регіонального розвитку АПУ.

Також було затверджено склад Ради Відділення АПУ в АРК та у Львівській області і засновано відділення АПУ у Полтавській області.

Декілька рішень стосувалися також і роботи комітетів АПУ. Так, члени Правління схвалили ініціативу щодо створення Комітету АПУ з енергетики та схвалили зміни до Положення про комітети АПУ.

Керівний орган АПУ затвердив ще один документ — Положення про нагороду АПУ у галузі журналістики, літератури та мистецтва PRAVISSIMO!

Окрім того, було прийнято нову редакцію Положення про Лігу студентів Асоціації правників України. Відповідні зміни були представлені головою студентської організації Яриною Мильович і стосувалися структури управління Лігою студентів. Відтепер керівні органи студентського крила АПУ працюватимуть по аналогії з Асоціацією правників України.

Члени Правління АПУ також були одностайні щодо необхідності приєднання Асоціації до створення «Української фундації правової допомоги», ініціатором якої є Міжнародний фонд «Відродження». Член Правління АПУ Валентин Загарія був уповноважений вести переговори від імені АПУ та представляти її інтереси у зв’язку зі створенням цієї організації.

У вас є цікава ідея заходу?