Асоціація правників України провела ІІІ Щорічний форум з корпоративного права

КИЇВ – 30 жовтня 2009 року. Асоціація правників України (АПУ) у конференс-залі готелю «Hyatt Regency Kiev» провела ІІІ Щорічний форум з корпоративного права.

Форум з корпоративного права, що його вже третій рік поспіль організовує Асоціація правників України - щорічний, масштабний і впливовий захід, на якому юристи-практики, вчені, судді, представники органів державної влади і бізнесу обговорюватимуть проблеми корпоративного права, його застосування та формуватимуть свої пропозиції щодо удосконалення корпоративного законодавства України.

Відкрив Форум член Правління Асоціації правників України Олег Макаров. Також до присутніх звернувся президент Американської торгової палати в Україні (АСС) Хорхе Зукоскі, розповівши про роль Американської торгової палати в прийнятті Закону України «Про акціонерні товариства» та відзначивши важливість розвитку співробітництва між організаціями.

Голова Організаційного комітету ІІІ Щорічного форуму з корпоративного права Сергій Тюрін представив учасникам теми, що були обрані для обговорення серед фахівців з корпоративного права. Так, цього року як найбільш актуальні Оргкомітетом були визначені такі теми: підсумки першого півріччя дії Закону України «Про акціонерні товариства», функціонування єдиного державного реєстру та припинення юридичних осіб, корпоративні спори, неплатоспроможність підприємств та  управління підприємством в стадіях банкрутства.

Особливістю цьогорічного Форуму також стала благодійна виставка дитячих художніх робіт, яка була проведена за підтримки Міжнародної благодійної організації «Погляд» та міжнародної громадської організації «Територія дитинства», а також виставка-презентація арт-проекту знакового українського художника Романа Жука «Грабіжники», яка стала можливою завдяки Mironova Art Gallery.

Під час Форуму партнер АПУ авіакомпанія «Дельта» розіграла серед присутніх квиток з Європи до будь-якого міста США, який дістався гостю з Росії партнеру Юридичної групи «PRINCIPIUM» Дмитру Тугуші.

Після закінчення Форуму його учасники зібралися у столичному караоке-барі «Ляляфа», де відбувся розіграш караоке-системи, люб’язно наданої Юридичною лабораторією «LawLab». Щасливим власником призу став член Правління АПУ, партнер ЮФ «Ващенко, Бугай та партнери» Денис Бугай.

Асоціація правників України принагідно висловлює щиру вдячність усім доповідачам, учасникам та партнерам ІІІ Щорічного форуму з корпоративного права, завдяки яким втілюються у життя плани по вдосконаленню та реформуванню корпоративного законодавства України.

ІІІ Щорічний форум з корпоративного права відбувся за підтримки партнерів – юридичних фірм «Астерс», «Ващенко, Бугай та партнери», «Інюрполіс», партнером 1 секції стала ЮФ «Саєнко Харенко», партнером 2 секції – «Law Lab», а третю секцію підтримала юридична компанія «Clifford Chance».

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023