Про АПУ

photo

Саєнко Володимир

Партнер Sayenko Kharenko
Інформація

Володимир Саєнко є одним з провідних українських юристів, що активно представляє українську юридичну спільноту на міжнародній арені.  

Професійна кар'єра:

Маючи успішний досвід роботи в найкращих українських та іноземних юридичних фірмах, у 2004 році пан Саєнко стає співзасновником та керуючим партнером юридичної фірми Sayenko Kharenko (www.sk.ua). Сьогодні Sayenko Kharenko є провідною українською юридичною фірмою, що спеціалізується на супроводі складних міжнародних трансакцій та проектів. Фірма є однією з найбільших у Києві, що також має представництво в Лондоні.

Постійними клієнтами фірми є найбільші українські та транснаціональні корпорації, міжнародні інвестиційні банки та фінансові установи, державні та міжнародні організації, неурядові організації, промислові асоціації, трасти та приватні особи.

Володимир Саєнко спеціалізується з питань злиття і поглинання, конкурентного та корпоративного права, цінних паперів. Протягом останніх 10 років Володимир представляв інтереси найбільших міжнародних корпорацій в угодах злиття та поглинання на загальну суму більше 22 млрд доларів США. Пан Саєнко неодноразово був визнаний одним з провідних юристів в Україні відомими українськими та міжнародними юридичними рейтингами, в тому числі The Legal 500, Chambers Global, International Financial Law Review 1000, Euromoney Expert Guides, The Best Lawyers International та Ukrainian Law Firms Directory.

Володимир активно співпрацює із впливовими міжнародними професійними асоціаціями і докладає багато зусиль задля приведення професійних та етичних норм юридичної професії в Україні до найкращих міжнародних стандартів.

Володимир входить до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України, є членом Некомерційного партнерства «Сприяння розвитку конкуренції у країнах СНД», членом Міжнародної асоціації юристів (IBA), членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Американської торговельної палати в Україні (ACC). Володимир Саєнко також виступає експертом Європейського геополітичного Форуму (EGF).

Право на юридичну практику:

Володимир Саєнко має право на адвокатську практику в Україні та штаті Нью-Йорк (США).

Освіта:

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка 1991-1996, бакалавр права (LL.B.) та магістр права (LL.M) (юридичний факультет та факультет іноземних мов, диплом з відзнакою);
  • Мічиганський університет (University of Michigan) 1993-1994;
  • Університет імені Мартіна Лютера Галле-Віттенберг (Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg) 1994-1995;
  • University of the Pacific, McGeorge School of Law 1996-1997, магістр права (LL.M.);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченко 1997-2001, кандидат юридичних наук (Ph.D) (дисертація з питань правового регулювання використання інсайдерської інформації на ринках цінних паперів).