Про АПУ

photo

Євдокимов Дмитро

Голова Відділення АПУ в м. Києві, Голова Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини
Національний радник Женевського центру урядування у секторі безпеки (DCAF)
Інформація

Програма розвитку комітету на 2024-2025 рр.

Біографія кандидата

 

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ
Асоціації правників України на 2023-2025 роки


Асоціація правників України як найпотужніша правнича громадська організація України об’єднує юристів різних сфер, напрямків професійної діяльності та спеціалізацій – адвокатів, суддів, працівників правоохоронних органів, науковців, юрисконсультів, виконавців. Наше місце роботи, галузь спеціалізації, погляди на професію та суспільство можуть бути різними, але нас об’єднує спільний фах та любов до нього.

Асоціація активно, гідно та упевнено провадить свою діяльність в умовах війни росії проти України, виконуючи важливу соціальну місію.

Саме тому основним вектором її розвитку на найближчий період, виходячи з реалій воєнного стану, я бачу:

  • Активізацію роботи над проектами в сфері притягнення агресора до юридичної відповідальності, розслідування воєнних злочинів та покарання російських воєнних злочинців;
  • Продовження та посилення роботи з надання різноманітної правничої допомоги Силам оборони України, зокрема правникам, які входять до їх складу, та українцям, потерпілим від війни, зокрема і правникам;
  • Подальше укріплення Асоціації як комунікаційної та об’єднуючої платформи між всіма правниками різних напрямків професійної діяльності та спеціалізацій.

Спираючись на досвід своєї багаторічної діяльності в Асоціації на позиціях заступника голови, члена ради Комітету з конституційного права, адміністративного права і прав людини, заступника голови Відділення Асоціації у м. Києві, на позиції члена правління Асоціації у випадку обрання докладатиму для цього усіх зусиль.

Кандидат на посаду
члена Правління АПУ Дмитро Євдокимов