Trademark Infringement Online | Порушення торгової марки онлайн

Інформація про подію

Коли
31.05.2023 – 01.06.2023
18:30 – 21:30

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 30% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Професорка Уче Евелуква Офоділ, випускниця Гарвардської школи права та Університетського коледжу Лондона. У 2021-2022 роках вона була старшою науковою співробітницею Центру бізнесу й урядування імені Моссавара-Рахмані Школи державного управління імені Кеннеді при Гарвардському університеті. Професорка Офоділ є довічним членом Ради з міжнародних відносин.

Професорка Офоділ викладала та/або читала лекції в багатьох університетах по всьому світу, включно з Колумбійським університетом, Університетом Тафтса й Американським університетом Вірменії. Вона є лауреаткою численних престижних нагород, у тому числі нагород Ради Карнегі з етики та міжнародних відносин, Секції міжнародного права Американської асоціації юристів, Гарвардської школи права та Інституту Альберта Ейнштейна.

Професорка Офоділ є авторкою численних розділів книг, статей та есе. Її статті публікували в рецензованих і політичних журналах, зокрема Michigan Journal of International Law, Vanderbilt Journal of Transnational Law, Yale Journal of Law and Development, International Legal Materials, The International Lawyer, Transnational Dispute Management, UC Davis Law Review-Online та інших.

Зараз професорка Офоділ працює в Школі права Університету Арканзасу у Феєтвіллі, штат Арканзас, де викладає міжнародне право та інтелектуальну власність.

Нижче ви знайдете більш детальну інформацію, а також посилання на офіційну пропозицію курсу.

Курс “Trademark Infringement Online” («Порушення торгової марки онлайн»), 31 травня — 1 червня 2023 року (18:30-21:30)

Цілі курсу:

- ви набудете знань про різні типи порушень торгових марок, які трапляються в електронній комерції;

- ознайомитесь із законами ЄС і США та міжнародними законами, які стосуються торгових марок загалом і торгових марок в електронній комерції зокрема;

- дізнаєтесь про різні правові інструменти та механізми, які можуть використовувати компанії, коли вони стають жертвами онлайн-порушення прав на торговельну марку, і навчитеся оцінювати переваги й недоліки всіх цих різних механізмів примусу;

- дізнаєтесь про важливість формулювання та впровадження багатогранної онлайн-стратегії правозастосування;

- дізнаєтесь, як захистити своїх клієнтів від звинувачень у порушенні прав на торговельну марку в інтернеті;

- ознайомитеся з актуальними питаннями законодавства про торговельні марки й електронну комерцію.

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим запрошенням з вашими колегами.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронною адресою kurii@cfasofficial.com.

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Trademark Infringement Online | Порушення торгової марки онлайн

Коли
31.05.2023 – 01.06.2023
18:30 – 21:30