Trademark Infringement Online | Порушення прав на торговельну марку онлайн

Інформація про подію

Коли
11.05.2024
14:00 – 18:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 40% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачкою курсу є:

Професорка Уче Евелуква Офоділ, випускниця Гарвардської школи права та Університетського коледжу Лондона. У 2021-2022 роках вона була старшою науковою співробітницею Центру бізнесу та урядування імені Моссавара-Рахмані Школи державного управління імені Кеннеді при Гарвардському університеті. Професорка Офоділ є довічним членом Ради з міжнародних відносин.

Професорка Офоділ викладала та/або читала лекції в багатьох університетах по всьому світу, включаючи Колумбійський університет, Університет Тафтса та Американський університет Вірменії. Вона є лауреаткою численних престижних нагород, у тому числі нагород Ради Карнегі з етики та міжнародних відносин, Секції міжнародного права Американської асоціації юристів, Гарвардської школи права та Інституту Альберта Ейнштейна.

Професорка Офоділ є авторкою численних розділів книг, статей і есе. Її статті публікувалися в рецензованих та політичних журналах, зокрема Michigan Journal of International Law, Vanderbilt Journal of Transnational Law, Yale Journal of Law and Development, International Legal Materials, The International Lawyer, Transnational Dispute Management, UC Davis Law Review–Online та інших.

Професорка Офоділ зараз працює у Школі права Університету Арканзасу у Феєтвілі, штат Арканзас, де вона викладає міжнародне право та інтелектуальну власність.

Курс “Trademark Infringement Online” («Порушення прав на торговельну марку онлайн»), 11 травня 2024 року, 14:00-18:00 за Києвом

Цілі курсу:

  • ви здобудете знання про різні типи порушень торгових марок, які трапляються в електронній комерції;
  • ознайомитесь із законами Європейського Союзу, законами США та міжнародними законами, які стосуються торгових марок загалом і торгових марок в електронній комерції зокрема;
  • дізнаєтесь про різні правові інструменти та механізми, які можуть використовувати компанії, щоб протистояти, коли вони стали жертвами онлайн-порушення прав на торговельну марку, і навчитеся оцінювати переваги й недоліки всіх цих різних механізмів примусу;
  • дізнаєтесь про важливість формулювання та впровадження багатогранної онлайн-стратегії правозастосування;
  • дізнаєтесь, як захистити своїх клієнтів від звинувачень у порушенні прав на торговельну марку в Інтернеті;
  • ознайомитесь із актуальними питаннями законодавства про торговельні марки та електронної комерції.

Реєстрація за посиланням: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/trademark-infringement-online-law-course-with-prof

Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «additional 20% discount» у реєстраційній формі) до 4 травня 2024 року: 2159 грн.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронними адресами kurii@cfasofficial.com (Лілія Курій) або tomala@cfasofficial.com (Рита Томала).

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Trademark Infringement Online | Порушення прав на торговельну марку онлайн

Коли
11.05.2024
14:00 – 18:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)