Саміт з міжнародного права «Стояти на сторожі верховенства права»

Інформація про подію

Коли
08.12.2023 – 10.12.2023
10:00 – 18:00
Де відбудеться
м. Львів

Американське товариство міжнародного права (American Society of International Law, ASIL) та Українська асоціація міжнародного права у партнерстві з українською юридичною спільнотою та лідерами громадянського суспільства збирають ключових експертів з міжнародного права на саміт «Стояти на сторожі верховенства права», який відбудеться 8-10 грудня 2023 року у Львові.

Мета заходу:

1) підтвердження фундаментальних принципів міжнародного права;

2) встановлення партнерських стосунків з українським юридичним колом;

3) обговорення ролі міжнародного права в цей переломний історичний момент.

Час проведення саміту збігається із відзначенням 75-ї річниці Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та 75-ї річниці Загальної декларації прав людини, що зумовлює необхідність поширення знань про ці важливі документи міжнародного права та вжиття конкретних кроків з їх виконання.

На додаток до інших заходів, саміт зосередиться на обговоренні десяти міжнародно-правових тем. Більше інформації ви знайдете за посиланням: https://www.asil.org/events/summit-ukraine.

Якщо вас зацікавила можливість взяти участь у нашому заході, будь ласка, надішліть запит на електронну адресу info@uba.ua з темою листа "Участь у саміті з міжнародного права". Важливо зауважити, що участь можлива лише після підтвердження вашої реєстрації організаторами заходу.

Американське товариство міжнародного права покриває витрати на проїзд територією України, проживання в готелі та харчування.

Саміт з міжнародного права «Стояти на сторожі верховенства права»

Коли
08.12.2023 – 10.12.2023
10:00 – 18:00
Де відбудеться
м. Львів