Правозахисні діалоги «Правозахисний вимір євроінтеграції»

Інформація про подію

Коли
25.05.2024 – 26.05.2024
10:00 – 20:00
Де відбудеться
м. Київ / онлайн (Zoom)

Організатором цього заходу є Центр громадянських свобод. З усіх питань стосовно події ви можете звернутися до організатора.

Центр громадянських свобод запрошує на Правозахисні діалоги, які відбудуться в Києві 25-26 травня 2024 року. Фокус-тема заходу — правозахисний вимір євроінтеграції.

Учасники обговорять такі питання:

  • Чи можлива безпека України без прав людини? 
  • Чи готова українська система захисту прав людини до вступу до ЄС?
  • Чи є ризик для України втратити власну свободу?
  • Як впливає війна на права людини та на вступ до ЄС? 
  • Що потрібно змінити в кримінальній юстиції для вступу до ЄС?
  • Свобода слова та доступу до інформації: чи достатньо українських стандартів для вступу до ЄС?
  • Чи потрібно Україні змінювати міграційну політику для вступу до ЄС?

Спікерами й спікерками заходу стануть провідні українські правозахисники та правозахисниці, посадовці та фахівці у галузі євроінтеграції.

Серед спікерів Правозахисних діалогів буде Ольга Саленко, національна експертка проєкту Асоціації правників України «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини: версія 2.0», кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри юстиції ННІ права КНУ імені Тараса Шевченка. Пані Ольга виступить із темою «Забезпечення права на справедливий суд у справах про воєнні злочини: проміжні результати Моніторингу».

Для учасників з різних регіонів України організатори компенсують витрати на проїзд, забезпечують проживання та харчування. Компенсація витрат застосовується до подорожей автобусом або потягом другого класу. Проїзд на авто та відшкодування витрат на паливо, на жаль, не відшкодовуються. 

«Правозахисні діалоги — це два дні фахових офлайн-дискусій на актуальну тему, де ми не лише навчаємося, а й спілкуємося про те, як робити зміни у країні. І кожен та кожна з вас може стати частиною цієї справи!» — наголошують у Центрі громадянських свобод.

Усі деталі про програму заходу та спікерів, а також реєстрація на подію доступні за посиланням. Також ви можете переглянути програму заходу у файлі нижче.

Цей захід відбудеться в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Правозахисні діалоги «Правозахисний вимір євроінтеграції»

Коли
25.05.2024 – 26.05.2024
10:00 – 20:00
Де відбудеться
м. Київ / онлайн (Zoom)