Practical Contract Drafting in English | Практичне складання контрактів англійською мовою

Інформація про подію

Коли
24.05.2024 – 25.05.2024
17:00 – 20:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 40% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Адвокат Валері Лоумбер, який має понад 20 років юридичного досвіду в США, включаючи досвід приватної практики, як штатний адвокат кількох федеральних суддів, як викладач права, а також як суддя. Він здобув ступінь доктора права в Університеті Тихоокеанського факультету права МакДжорджа (перший університет Каліфорнії).

Зараз Валері є партнером судової юридичної фірми Gavrilov & Brooks з офісами в Лос-Анджелесі та Сакраменто, Каліфорнія. Він має великий досвід апеляцій, судових процесів у справах про банкрутство, господарських судових процесів, складних федеральних цивільних процесів, процесів щодо прав кредиторів, неплатоспроможності, шахрайства, шахрайських переказів та інших навмисних деліктів. Окрім того, Валері регулярно консультує колег-адвокатів зі складних судових справ і навчає юристів з усього світу.

Курс “Practical Contract Drafting in English” («Практичне складання контрактів англійською»), 24 травня (17:00-20:00 за Києвом) — 25 травня (10:00-13:00) 2024 року

Цілі курсу:

Закінчивши курс, ви:

  • краще зрозумієте лінгвістичні джерела плутанини під час складання контракту;
  • навчитеся складати різні види договорів;
  • дізнаєтеся про найчастіше використовувані шаблонні речення та пастки, пов’язані з їх використанням;
  • дізнаєтеся, як вирішити практичні та судові наслідки під час складання контракту.

Реєстрація за посиланням: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/practical-contract-drafting-course-with-an-experie

Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «additional 20% discount» у реєстраційній формі) до 17 травня 2024 року: 3039 грн.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронними адресами kurii@cfasofficial.com (Лілія Курій) або tomala@cfasofficial.com (Рита Томала).

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Practical Contract Drafting in English | Практичне складання контрактів англійською мовою

Коли
24.05.2024 – 25.05.2024
17:00 – 20:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)