Persuasive Legal Writing Masterclass | Майстер-клас із переконливого юридичного письма

Інформація про подію

Коли
21.06.2024
18:00 – 21:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 40% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Професорка Карен Лундквіст, яка викладає юридичне письмо та англійську як другу мову на юридичному факультеті Університету Міннесоти з 2011 року. З 2006 року вона працює практикуючим адвокатом і спеціалізується на трудовому праві. У 2017 році вона опублікувала власний підручник під назвою “Legal Writing and Legal Skills for LL.M. Students” (West Academic Publishing).

Після закінчення коледжу Маунт Холіок у 1990 році з двома спеціалізаціями з італійської та латинської мов професорка Лундквіст переїхала до Рима, де викладала англійську мову як іноземну.

У 2005 році вона з відзнакою закінчила юридичний коледж Вільяма Мітчелла в Сент-Полі, де також викладала з 2008 по 2010 рік.

Окрім італійської, професор Лундквіст володіє іспанською мовою, оскільки вивчала цю мову в Гуанахуато, Мексика, і проходила стажування в неурядовій організації в Сантьяго, Чилі. Її великий досвід у викладанні юридичної англійської мови для іноземців дозволяє їй розуміти повсякденні проблеми, з якими стикаються люди, для яких англійська не є рідною мовою, коли вони пишуть цією мовою.

Курс “Persuasive Legal Writing Masterclass” («Майстер-клас із переконливого юридичного письма»), 21 червня 2024 року, 18:00-21:00 за Києвом

Цілі курсу:

  • Ви навчитеся створювати стислі та логічні аргументи англійською мовою.
  • Ви вивчите розширений словниковий запас, а також правила синтаксису та граматики, які використовуватимете у своїх юридичних документах.
  • Ви навчитеся писати документи (скарги, відповіді, судові та апеляційні записки, клопотання, угоди), які точно відображають ваші трансакційні та судові цілі.
  • Ви дізнаєтеся про практичні поради та стратегії, як писати чіткою, лаконічною та «напруженою» юридичною англійською мовою, таким чином вирішуючи найбільшу проблему всіх тих, для кого англійська мова не є рідною.

Реєстрація за посиланням: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/persuasive-legal-writing-masterclass-2

Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «additional 20% discount» у реєстраційній формі) до 13 червня 2024 року: 2559 грн.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронними адресами kurii@cfasofficial.com (Лілія Курій) або tomala@cfasofficial.com (Рита Томала).

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Persuasive Legal Writing Masterclass | Майстер-клас із переконливого юридичного письма

Коли
21.06.2024
18:00 – 21:00
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)