Назад у минуле: ретроспективні оцінки вартості у кримінальних провадженнях

Інформація про подію

Коли
27.09.2023
16:00 – 18:00
Де відбудеться
м. Київ / онлайн
Телефон координатора
+38 (066) 495-30-14
Координатор
photo
Контактна особа
Вікторія Мотя
Телефон
+38 (066) 495-30-14
Вартість участі

Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права запрошує вас відвідати захід: «Назад у минуле: ретроспективні оцінки вартості у кримінальних провадженнях»,  який відбудеться 27 вересня 2023 року.

Попереднє засідання Комітету, на якому обговорювалися проблеми застосування статті 364 КК України, викликало чимало діалогів серед правників. Колеги ділилися своїм досвідом та проблемами, які виникали у кримінальних провадженнях, зокрема щодо проведення оцінки товару/послуг та визначення їх вартості. Найбільше дискусії точилися навколо проведення, так званих, ретроспективних оцінок, тобто визначення вартості на дату, яка значно відрізняється від дати проведення оцінки. Єдиної позиції з цього питання немає ані в законодавстві, ані в судовій практиці. До прикладу, ВАКС на сьогодні постановив три рішення у різних кримінальних провадженнях в яких містилися ретроспективні оцінки. В одній зі справ суд вказав, що такий вид оцінки допустимий, в іншій — висловив категорично протилежну думку, а в третій — зазначив, що усе залежить від обставин кримінального провадження. Відсутність єдності у судовій практиці обумовлює необхідність ініціювання діалогу. Тому Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права вирішив провести черговий круглий стіл та обговорити проблемні аспекти питання ретроспективних оцінок вартості у кримінальних провадженнях.

Модератори:

Станіслав Борис, член Ради Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Відар».

Олексій Носов, партнер Міллер.

Доповідачі:

Сергій Фомін, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Олександр Драпіковський, Українське товариства оцінювачів.

Ірина Іванова, Українське товариства оцінювачів.

Степан Максимов, професор кафедри мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат фізико-математичних наук.

Яків Маркус, Українське товариства оцінювачів.

Також до участі запрошено представників державних органів, експертних установ та професійних асоціацій оцінювачів.

Дата проведення: 27 вересня 2023 року, о 16:00 год.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 6, пов. 2 та онлайн (платформа Zoom).

Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА.

Кількість слухачів обмежена. Перевага надається членам Асоціації правників України.

* Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

За бажанням Ви можете здійснити благодійний внесок та підтримати інституційну діяльність Асоціації правників України за посиланням.

З усіх питань щодо заходу та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380664953014 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Мотя.

Партнери

Партнер заходу

Назад у минуле: ретроспективні оцінки вартості у кримінальних провадженнях

Коли
27.09.2023
16:00 – 18:00
Де відбудеться
м. Київ / онлайн
Телефон координатора
+38 (066) 495-30-14